iOS 11 ve Android O özellik karşılaştırma

Apple'ın iOS 11 ve Google'ın (hala tam olarak adlandırılmamış) Android O için piyasaya sürülmesi neredeyse zamanı geldi. Akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde görmek için sabırsızlanabilecek en iyi yeni özelliklerin özeti

1. Artırılmış gerçeklik süper güçleri Arkit'in geliştiriciler için geliştirilmiş gerçeklik çerçevesi olan iOS 11'e gelmesini dört gözle bekliyoruz . İşletim sisteminde herhangi bir yüzey değişikliği göreceksiniz, ancak gerçek nesne ile etkileşime giren sanal nesneleri göstermek için iPhone'unuzun kamerasını kullanan uygulamalar görüyorsunuz, ister sanal masanızın sehpasında yığılıyor, uzay roketleri inişinize geçiyor. Arka bahçe veya mobilya düzenleri oturma odanızda gösteriliyor.

2. Daha akıllı bir Siri Siri, yeni bir iOS dolaşırken her zaman güncellenir ve bu yıl, dijital asistan için daha doğal ses veren bir sese ve hafifçe ayarlanmış bir arayüze bakabilirsiniz. Siri, diğer Siri ile ilgili tüm verileriniz arasında da senkronize edilecek olsa da, takip soruları ve diğer sorularda sorulan soruları daha iyi anlayabilecektir. Siri ayrıca Apple News'den çıkarılmış makaleleri öne sürmeye başlıyor.