En pahalı 10 iPhone uygulaması!

İnanması güç ama App Store’de 999.99 dolara bile uygulama mevcut. Tabi ki bu uygulamalar sınırlı sayıda ve oldukça pahalı. Fakat yüksek fiyat etiketleriyle dikkat çeken uygulamaların yazılımları oldukça başarılı. Bu türden bir uygulamayı indiren kişilerde, herhangi bir olumsuz tepkiyle karşılaşılmadı. Bu yazılımlar arasında aradığınız hemen hemen her özelliği bulabiliyorsunuz. Hatta bir tanesi eğitim yazılımı ve hukuk öğrencileri için ders notları bile sağlıyor. Aslında ülkemiz açısından böyle uygulamaların geliştirilmesi yararlı olacaktır. Böylece sınav dönemlerinde not peşinde koşan öğrenciler azalacaktır. En pahalı uygulamaların büyük çoğunluğu özel sanayi sektörü için oluşturuluyor. Bu sektörde genellikle çalışma alanlarında gerekli olan uygulamaları tercih ediyorlar. Uygulamalar veterinerlerden, piyano kullanıcılarına kadar çok geniş bir yelpazeye sahip. Sizler için hazırladığımız listede ise bu uygulamaların en pahalı çeşitlerine değinmeye çalıştık. Dilerseniz hep birlikte bu uygulamalara göz atalım.

IDIA – Diagnostik Görüntüleme Atlası ve Veteriner 399.99 Dolar Eğer bir kedi veya köpek gibi bir hayvanınız varsa, veteriner ofisi programını indirebilirsiniz. Bu programla hayvanın gelişmiş tedavi gerektiren bir hastalığına ya da yaralanma durumuna tanı koyabilirsiniz. IDIA – Diagnostik Görüntüleme Atlası kaliteli grafik ve tanıları açıklayan kolaylaştırıcı animasyon ile veteriner hekimleri sağlar. Bu uygulama e-posta yetenekleri ve ortak hayvan sağlığı endişelerini kapsayan 150 müşterinin eğitim bildirileri ile birlikte geliyor.

Alchemist SMS 449.99 Dolar Bu uygulama çelik ve hurda metal geri dönüşüm sanayisine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Alchemist SMS’de bunlardan biri. Adından bir kısa mesaj uygulaması gibi görülebilir. Ancak durum pek de öyle değil. Bu yazılım çelik, hurda ve metal konusunda bir geri dönüşüm programı. İlginç sistematiklerle dolu Alchemist SMS, maliyetleri kontrol altında tutmaya yarayan lüks v başarılı bir teknoloji altyapısına sahip. Bu program ABD, İngiltere ve Avustralya’da oldukça fazla ravaşta.