Kendinizi internetten nasıl silersiniz?

Çevrimiçi varlığınızı ortadan kaldırmak kolay değil, ancak ayak işini yapmaya istekli iseniz yapabilirsiniz. İşte size internet alanınızdan kurtulmak için bazı araçlar, ipuçları ve stratejiler.

Deseat.me ile gereksiz hesapları sil Deseat.me , bir Google veya Outlook hesabı ile oturum açmanızı ister, ancak internette varlığınızı silmek için endişe etmemeniz gerekir. Giriş yaptıktan sonra, Deseat.me, diğer hesaplar için giriş yaptığınız hesabı tarar. Tek yapmanız gereken o hesabı saklamak veya silmek isteyip istemediğinizi seçmek ve Deseat.me işi sizin yerinize yapacaktır (bazı hesaplar manuel olarak kapatılmalıdır ve Deseat.me bu durumda sizi uygun sayfaya götürür). Unuttuğunuz bir sürü hesaptan kurtulmak istiyorsanız, Deseat.me başlamak için iyi bir yer.

JustDeleteMe'de kaçırmış olanları bulun JustDelete.me , hesabınızı kaldırma adımlarınızla birlikte kaydolmuş olabileceğiniz büyük bir sitelerin dizinidir. Deseat.me birkaçını kaçırdıysa, geri kalanını bulmak ve onlardan kurtulmak için gideceğiniz yer burasıdır.