Snapchat’inizi daha verimli kullanmanın 26 sırrı

Snapchat’inizin hacklenmesine izin vermeyin. Snapchat iki faktörlü kimlik doğrulama sistemine sahiptir. Etkinleştirildiğinde, oturum açmak için hem şifrenize hem de telefonunuza gönderilecek bir SMS koduna ihtiyacınız olacak. Bu özelliği etkinleştirmek için Snapchat simgesine> sağdaki dişli çark simgesi> Giriş Değerlendirmesi> Devam'a dokunun. Böylece telefonunuza bir doğrulama kodu gönderilecek.

Snapchat'da arkadaşlarınızı bulmak zor olabilir. Snapchat telefon rehberinize erişip kişileri ekleyebilir ancak bunun ötesinde yapabileceğiniz şeyler oldukça sınırlı. Eğer birisinin Snapchat adını bilmiyorsanız, yeni birini eklemenin en kolay yolu Snapcode'ları kullanmak. Snapchat her kullanıcıya benzersiz, taranabilir bir Snapcode atar. Snapcode ile bir kullanıcı eklemek için Snapchat'ı açıp, kamerayla bir başka kullanıcının Snapcode’unu taramanız yeterli olacaktır.

‘Yakındakileri ekle’ özelliğini kullanarak civarınızda olan arkadaşlarınızı bulabilirsiniz. Snapchat simgesine> Arkadaş Ekle> Yakındakileri ekle'ye dokunarak, bu özelliği kullanabilirsiniz. Yalnızca konum servislerinizin açık olduğundan emin olun.