Vizyona giren filmler 18.11.2016

"İkinci Şans", "Adam mısın!", "Bir Şey Değilim", "Mezuniyet", "Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?", "Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı" ve "Ayı Kardeşler: Büyülü Kış".

Adam mısın! Emir Halilzade'nin yönettiği filmde Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı, Ertem Şener, Abdülkerim Durmaz, Kadir Çöpdemir, Ceyhun Yılmaz, Burçin Abdullah, Duygu Şen ve Nagehan Alçı gibi ünlü isimler rol aldı. Komedi türündeki film, sevenleri ile buluşmak üzere bir sponsorun organize ettiği tatile çıkan bir futbol ekibinin, tatil için gittikleri otelde kendilerini karşılayacak olan sponsora bir türlü ulaşamamaları sonrasında başlarına gelen komik olayları konu alıyor.

Ayı Kardeşler: Büyülü Kış Ding Liang ile Fuyuan Liu'nun yönettiği animasyon filmi "Ayı Kardeşler: Büyülü Kış"ın Türkçe seslendirmelerini Arda Kavaklıoğlu, Sinan Divrik, Galip Erdal ve Oğuz Toydemir gibi isimler yaptı. Bir önceki filmi "Ayı Kardeşler: Kurtarma Operasyonu" adıyla vizyona giren serinin son bölümü, yeni bir macerayla izleyicinin karşısına çıkıyor.