Web'de sizi güvende tutacak10 tarayıcı uzantısı

Web'de sizi güvende tutacak10 tarayıcı uzantısı

Web'de sizi güvende tutacak10 tarayıcı uzantısı - Page 1
BehindTheOverlay Ekranda aniden beliren, tümsayfayı kaplayan ve nerden kapanacağını bulamadığımız pop-up'ları bir çırpıda kapatır kendi sayfanıza dönmenizi sağlar.
Web'de sizi güvende tutacak10 tarayıcı uzantısı - Page 2
HTTPS Everywhere HTTPS yeteneğine sahip herhangi bir web sitesini onu kullanmaya zorlar. HTTPS ile web trafiğinin güvence altına alınması artık bir seçenek değil, ancak birçok web sitesi henüz varsayılan davranışını oluşturmamaktadır; bu nedenle HTTPS Everywhere önemlidir.
Web'de sizi güvende tutacak10 tarayıcı uzantısı - Page 3
Chrome , Firefox , Microsoft Edge ve Opera için kullanılabilir olan uBlock Origin, yalnızca reklamlardan veya komut dosyalarından fazlasını engeller: Size söyleyeceğiniz her şeyi hemen hemen durdurur. Alanları, izleyicileri, çerezleri ve resimleri engellemek için listeler yüklenebilir
Web'de sizi güvende tutacak10 tarayıcı uzantısı - Page 4
Bazen reklamlar büyük bir anlaşma değildir: İçerik oluşturucuların para kazanmalarına yardımcı olurlar, bu da iyi bir şeydir. Reklamlar bir sorun haline geldiğinde, kötü sitelere olan bağlantıları sunarlar ya da bilgisayarınıza bulaştıran komut dosyaları içeriyorlar. Adblock Plus , bu kötü niyetli reklamları - ve bu kadar hain olmayanları - bilgisayarınıza geçmesini önleyecektir. Bazı siteleri beyaz listeye eklemeyi seçebilirsiniz.