13 yaşındaki Hakan, Metin2 oynarken öldü!

Online oyun bağımlılığı can almaya devam ediyor. Şimdi de 13 yaşındaki Hakan, Metin2 oynarken öldü.

Online oyunları bağımlılık derecesinde çok oynamak çoğu zaman üzücü ölümler ile sonuçlanabiliyor. Örneklerine sıkça rastladığımız oyun oynarken yaşamını yitirdi haberlerine bugün maalesef ki bir yenisi daha eklendi. Habertürk'te yer alan habere göre 13 yaşındaki Hakan, Metin2 oynadığı PC başında ölü bulundu.

Habere göre; Hakan, 25 Temmuz günü 17.00 sularında evine geldi. İddialara göre Hakan'ın abisi Ersin, babaannesiyle birlikte saat 19:00 sularında, Hakan'ı Metin2 oynadığı PC başında buldu. Boğazında sargı bezinin iki kez dolandığı ve iki kez de düğümün bulunduğunu belirten abi, Hakan'ı hastaneye götürse de, çocuğun 17.30 sularında yaşamını yitirdiği ortaya çıktı.

Hakan'ın ailesi bu olayın Metin2 ile ilgisinin bulunmadığını bunun bir cinayet olduğunu iddia ediyor. Hakan'ın cesedi otopsi yapılmak üzere hastanede tutuluyor.

1501749966_hakan-metin2.png

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • 13 yaşındaki Hakan, Metin2 oynarken öldü!

   daha önce hiç metin2 oynamadım (zaten kızım oynamam da ) ama orada 50 görev olduğu ve 50 de kendini öldür diyormuş öyle şeyler dediler bir programda ad vermiyeceğim ama doğruluk payını bilmiyorum . ben cinayet olduğunu düşünmüyorum . cinayetse bana göre çekirdek aile dışındakiler yapmış olamaz çünkü hepsi dedikleri saatte bir yerdeler ve sonradan eve hırsız falan girmişte verileri silmişte (bu verileri sildiğini sonradan programdan öğrendim ) çok saçma . ben ''Çekirdek Aile'' den birinin işlediğini düşünüyorum . bence suçlu abisi olabilir psikolojisi falanda bozukmuş zaten . ama bence intihar . çocuğun canı bir şeye sıkılmıştır , ne biliyim belkide dedikleri gibi oyundandır ama bana göre intihar

   Misafir 26 Ağustos 2017 17:15 Cumartesi (0) (0)
  • 13 yaşındaki Hakan, Metin2 oynarken öldü!

   + BASARKEN KALP AŞIRI DERECEDE ATAR YANARMI KORKUSUYLA KALBİ DURMUŞTUR

   Misafir 18 Ağustos 2017 22:20 Cuma (0) (0)
  • 13 yaşındaki Hakan, Metin2 oynarken öldü!

   bilmiyorum ama benim fikrim ersin abisi cok supeli gorunuyor butun sulale rahat tavirlariyla abi ersin konusmakta ve hareketleriyle supheli gorunuyor

   Misafir 14 Ağustos 2017 18:57 Pazartesi (1) (0)
  • 13 yaşındaki Hakan, Metin2 oynarken öldü!

   Yalan haber yapıp televizyondaki spiker bile oyunun özelliklerini bilmeden atıp tutuyo oyuna hakaret ediyo insanları oyunlardan uzaklaştırmak için yapmadıkları şey yok yıllardır şu metin 2 ye yapmadığınız kötülük kalmadı sizde yapmayın kanmayın yalan haberlere alakası yok oyunla diyorum tv programındaki sunucu bile asker satın almadan bahsetti oyuncular birbilerine asker satıyomuş dedi önce bi oyunu bilin sonra konuşun oyun hakkında tek amaçları reyting sonra oyunlara karşı herkes kötü yaklaşıyo abartıdan başka bişey değil ki ailede cinayet diyo siz hala metin 2 oynarken öldü.

   Misafir 06 Ağustos 2017 12:00 Pazar (1) (3)
  • 13 yaşındaki Hakan, Metin2 oynarken öldü!

   Hakan kardeşim biziim loncadaydı mahkum'da abisi ersinde bizim loncamızdaydı oyunla alakası yok bu cinayet.

   Misafir 04 Ağustos 2017 09:28 Cuma (2) (0)
  Yorumları Göster