2013 yılının en çok indirilen Android oyunları! -2

İşte 2013 yılı boyunca milyonların tercih edip indirdiği o oyunlar!

Mobil ekosisteminin en büyük girişimi Android'in tek patronu Google, 2013 yılı için Android platformunun en iyi oyun ve uygulamalarını Google Play Store üzerinden yapılan indirme istatistiklerine dayanarak açıkladı. 

Uygulamaları dün vermiştik, bu başlığımızda ise yılın en iyi oyunlarını sizlere taşıyacağız. 

2013 yılının son günlerini geride bıraktığımız ilk ay içerisinde Google'ın istatistikleri hala canlılığını korumaya devam ediyor.  Facebook, Youtube ve Twitter gibi sosyal ağların "2013′ün Enleri" açıklamalarından sonra Google da Andorid platformu için "2013′ün Enleri" ni açıkladı. Google'ın geleneksel olarak her sene yayınlandığı "En İyi Android Uygulamalar" listesinde 2013 yılında da ücretsiz Android oyunlar damgasını vurdu. İşte yılın en iyi oyunları karşınızda;

Pet Rescue Saga

Oyunculara sevimli hayvanlarla ve harikalarla dolu muhteşem bir dünya sunan Pet Rescue Saga’da kötü kalpli hırsızların eline düşen evcil hayvanları kurtarmanız gerekiyor. Bunun için tek yapmanız gereken aynı renkteki blokları bir araya getirmek. Öyle duyulduğu kadar kolay olduğunu sanmayın. Pet Rescue Saga’nın heyecan dolu maceralarında toplam 147 adet karmaşık ve zorlu bölüm sizleri bekliyor.

1390996296_pet-rescue-saga.jpg

Rengarenk ve bir o kadar da göz kamaştırıcı oyun alanında bir yandan sevimli hayvancıkları kurtarırken, bir yandan da güçlendiriciler ve bonus ödüller kazanacaksınız. Seviyeler ilerledikçe kazandığınız elmasları, bombaları, kafesleri ve anahtarları kullanacağınız bir çok görev sizleri bekliyor olacak.

Google Play Store - Pet Rescue Saga

  Yazar: Recep GÜNEŞ IT Essentials

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • 2013 yılının en çok indirilen Android oyunları! -2

   Yorumunuzu bu alana yazınız.fena değil

   Misafir 09 Nisan 2015 21:23 Perşembe (0) (0)
  • 2013 yılının en çok indirilen Android oyunları! -2

   Oyunlar coook guzel kurt halki

   Misafir 30 Ocak 2015 18:16 Cuma (0) (0)