2013 yılının en çok indirilen Android oyunları! -2

İşte 2013 yılı boyunca milyonların tercih edip indirdiği o oyunlar!

Star Wars: Tiny Death Star

Akıllara Tiny Tower oyununu getiren ve oynaması oldukça eğlenceli olan bir Android oyunudur. Oyunda Star Wars'daki Darth Vader karakteri oluyorsunuz ve en büyük amacınız ay büyüklüğündeki Ölüm Yıldızı'nı inşa edebilmek. Hem Tiny Tower hemde Star Wars: Tiny Death Star aynı yapıda olsalarda farklı temalara sahip 2 ayrı oyundur ve Star Wars'taki yegane amacınız Ölüm Yıldızı yapabilmek.

1390997519_tinydeathstarlargevergemediumlandscape.jpg

Sınırsız oyunda blokları dikkatlice yerleştirmelisiniz. Blokları yerleştirme dışında buralarda yaşayacak kişilerin özelliklerine uygun olarak yerleştirilmeleri gerekiyor. Bloklarda yaşayacak olan karakter kendi özelliklerine daha uygun blok türlerine yerleştirildiğinde daha verimli ve etkili çalışmaktadırlar. Tiny Tower'ın aksine bu oyunda inşa ettiğiniz kulede yaşayanları meşgul edebiliyorsunuz. İlk bakışta kolay gözüken bir oyun olmasına rağmen oynamaya başlandığında farkedeğiniz zorluklar sayesinde oynama hırsınız artacaktır. Ayrıca oyun içerisinde bazı ufak görevler bulunmakta. Örneğin belirli bir kişiyi inşa ettiğiniz kulede bulma görevi.

Genel olarak oynaması keyifli ve eğlenceli bir oyun olan Star Wars: Tiny Death Star'ı, daha önce Tiny Tower'ı oynayarak beğendiyseniz mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Google Play Store - Star Wars: Tiny Death Star

  Yazar: Recep GÜNEŞ IT Essentials

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • 2013 yılının en çok indirilen Android oyunları! -2

   Yorumunuzu bu alana yazınız.fena değil

   Misafir 09 Nisan 2015 21:23 Perşembe (0) (0)
  • 2013 yılının en çok indirilen Android oyunları! -2

   Oyunlar coook guzel kurt halki

   Misafir 30 Ocak 2015 18:16 Cuma (0) (0)