2013 yılının en çok indirilen Android oyunları! -2

İşte 2013 yılı boyunca milyonların tercih edip indirdiği o oyunlar!

Clash of Clans

Android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Clash of Clans oyunu destansı savaş stratejileri geliştirebileceğiniz sürükleyici ve macera dolu bir oyundur. Dünya üzerinde milyonlarca oyunsever tarafından oynanan Clash of Clans oyunundaki amacınız kendinize ait bir köy inşaa ederek askerlerinizi eğitmek ve oyunu oynayan diğer oyuncular ile savaşarak galip gelmek olacaktır.

1390997680_clash-of-clans-for-ipad-5.jpg

 

Oyunda barbarlar, savaşçı sihirbazları, ejderhalar ve güçlü dövüşçülerden oluşan bir ordu kurarak düşmanlarınıza karşı bir ordu kurabilir ve oyun içerisinde bulunan klanlara katılarak oyun içerisinde yükselebilirsiniz. Son derece başarılı grafiklere sahip olan Clash of Clans oyununda dünya çapındaki oyuncular ile amansız bir çarpışma içerisine girebilir ya da diğer oyuncular ile birleşerek oyunda bulunan en büyük orduyu ve klanı kurabilirsiniz.

Bunun yanında birbirinden farklı 10 eşsiz bölümü de bulabileceğiniz oyunda kurmuş olduğunuz köyünüzü düşmanlarınızın top, kule, havan, bomba, tuzaklarına karşı korumaya çalışmalısınız.

Google Play Store - Clash of Clans

  Yazar: Recep GÜNEŞ IT Essentials

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • 2013 yılının en çok indirilen Android oyunları! -2

   Yorumunuzu bu alana yazınız.fena değil

   Misafir 09 Nisan 2015 21:23 Perşembe (0) (0)
  • 2013 yılının en çok indirilen Android oyunları! -2

   Oyunlar coook guzel kurt halki

   Misafir 30 Ocak 2015 18:16 Cuma (0) (0)