Amiral gemisi Nokia 8'in canlı görüntüleri sızdırıldı

Nokia'nın merakla beklenen amiral gemisi Nokia 8'in canlı görüntüleri sızdırıldı.

Finlandiya şirketi HMD Global, 16 Ağustos tarihinde amiral gemisi akıllı telefonu Nokia 8’i tanıtacağı  bir etkinlik düzenleyeceğindaha önce doğrulamıştı. Akıllı telefonun özellikleri hakkında epeyce sızıntı oldu ve neye benzediğini de biliyoruz.

--> Nokia 3, Android 7.1.1 güncellemesini ne zaman alacak?

Nokia 8'in altın bakır versiyonunu gösteren birçok resim hafta boyunca sızdırıldı ancak, bunları henüz görmediyseniz, size HMD'nin amiral gemisi tasarımından ne beklenebileceğine dair bir fikir verecek yeni görseller geldi.

Canlı görüntüler, Nokia 8'in ön tarafında, parmak izi sensörünü barındıracağı muhtemel bir fiziksel Ana Ekran düğmesine sahip olacağını onaylıyor. Arkada, muhtemelen Zeiss lensi ve bir LED flaşı bulunan çift kamera kurulumu olacak. Aynı zamanda, Nokia 8'in hibrid çift SIM destek özelliğine sahip olacağını da görüyoruz. Yani aynı anda iki SIM karta ya da bir SIM ve bir microSD karta sahip olabilirsiniz. 

Görüntülerdeki cihazın arkada Zeiss logosu bulunmadığından prototip bir ünite gibi görünüyor. Ayrıca, telefonun yazılımında, telefon açıldığında görünür olan bazı büyük yazım hataları var.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda Nokia 8'e ait olduğu iddia edilen görselleri inceleyebilirsiniz.

 1501480503_nokia-8-live-pictures.jpg

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Amiral gemisi Nokia 8'in canlı görüntüleri sızdırıldı

   üstteki çerçeveler çok kalın değil mi

   Misafir 31 Temmuz 2017 14:40 Pazartesi (0) (1)