Android ile çalışan Nokia telefonun özellikleri sızdı!

MWC 2017'de tanıtılacak olan Android ile çalışan Nokia telefonun özellikleri bugün nihayet sızdı. İşte Nokia'nın amiral gemisi modelinin teknik özellikleri.

Nokia'nın uzun bir süredir Android ile çalışan bir telefon üzerinde çalıştığını sizlerle paylaşmıştık. Nokia'nın amiral gemisi olacak olan bu telefon hakkında bugün nihayet elle tutulur teknik özellikleri sızıntısı geldi. Android ile çalışan Nokia telefonun teknik özelliklerine geçmeden önce, firmanın VR teknolojilerine ağırlık vereceğini ve telefonun VR ile uyumlu olacağını belirtelim.

Efsaneleşmiş Nokia telefonları

Sızıntılara göre Android'li Nokia; Snapdragon 820 yonga setine, 5.2 inç veya 5.5 inç 2K çözünürlüğünde ekrana ve kamera bölümünde Carl Zeiss optiğe sahip olacak.

Snapdragon 835 duyurulmuşken tercihini Snapdragon 821'den bile yana kullanmayan Nokia'nın beklenilen etkiyi pek yaratamayacağını düşünüyoruz.

Telefonun RAM bölümünde ise 3 GB veya 4 GB bellek tercih edilecek. IP67 sertifikası sayesinde suya ve toza dayanıklı olacak olan Android'li Nokia, metal bir kasaya sahip olacak.

Önümüzdeki yıl düzenlenecek olan MWC 2017 etkinliğinde tanıtılacak olan Android'li Nokia, bakalım beklediğimize değecek mi?

1479971988_nokia.jpg

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Android ile çalışan Nokia telefonun özellikleri sızdı!

   Nokiadan niye geri donos olmasin ilk cihazlari deyilde bi kac yilda yine mukemmel cihazlar gelir bence piyasaya dostogu gibi cahazi alnaya calisacam

   Misafir 30 Ocak 2017 22:16 Pazartesi (0) (0)
  • Android ile çalışan Nokia telefonun özellikleri sızdı!

   Nokia'nın snapdragon 835 ile üst seviye cihaz çıkartması Lazım yoksa başarılı olamaz.820 kullanılacak deniyor hayatının yanlışını yapar rakipleri 835 kullanacak çünkü

   Misafir 28 Kasım 2016 00:21 Pazartesi (0) (0)
  • Android ile çalışan Nokia telefonun özellikleri sızdı!

   nokia fiyat olarak çıkış yapmalı, yılların nokiası eğer yine gündemde olmak istiyorsa çok cüzi fiyatlarla başlayıp, insanların güvenini kazanıp eski günlerine denebilir

   Misafir 26 Kasım 2016 13:49 Cumartesi (1) (0)
  • Android ile çalışan Nokia telefonun özellikleri sızdı!

   Nakio sene gulele

   Misafir 24 Kasım 2016 17:45 Perşembe (0) (2)
  • Android ile çalışan Nokia telefonun özellikleri sızdı!

   nokia kendi uygulamalarini android sisteme uygulasin ve htc gibi şık metal tasarim yapsin her türlü gideri olur. piyasa tam nokia nin istediği kivamda. belirli bir yenilik cikmamisken samsung dan önce güzel bir özellik ekleyerek gündemden dusmeyen telefon olabilir. android güzel sistem. bi dosya yigini ve arka planda calismayi engelleseler telefonlar iki uc dört günü bulacak. bataryalari sömüren uygulamalar

   Misafir 24 Kasım 2016 16:58 Perşembe (2) (0)
  Yorumları Göster