Android Nougat alacak Xiaomi modelleri!

Xiaomi, Android 7.0 Nougat alacak modellerini açıkladı. İşte Android Nougat alacak Xiaomi modelleri!

Android 7.0 Nougat güncellemesinin Google tarafından yayınlanmasının üzerinden neredeyse 1 yıl geçecek. Hatta yeni Android sürümü 8.0 O bile çıkışını gerçekleştirecek. Ancak hala Android telefon üreticileri tepe modelleri haricinde diğer modellerine Android Nougat güncellemesini dağıtmadı.

--> Android 8.0 alacak Samsung modelleri açıklandı!

Bugün bir haber Xiaomi cephesinden geldi. Xiaomi, çok geç de olsa Android Nougat alacak Xiaomi modellerini resmi olarak duyurdu.

Android Nougat alacak Xiaomi modelleri

Xiaomi toplamda 14 modelini Android Nougat'a yükseltecek. Ancak bunlardan bazıları Android 7.0 alırken bazı tepe modelleri ise Android 7.1 güncellemesini alacak.

Android 7.0 Nougat alacak modeller arasında Xiaomi Mi Max, Mi 5, Mi 5S, Mi 5S Plus, Mi 4C, Mi 4S, Mi Note, Mi Note 2, Mi Mix, Redmi 4X ve Redmi Note 4X yer alıyor.

1499236868_xiaomi-android-nougat-guncelleme.jpg

Android 7.1 Nougat alacak modeller ise; Xiaomi Mi 6, Mi Max 2, Mi 5C ve Redmi 4X olarak belirlenmiş. Güncellemelerin yaz ayı sonuna kadar kullanıcılar ile buluşması bekleniyor. Bakalım Xiaomi geç verdiği sözü tam anlamıyla tutabilecek mi?

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Android Nougat alacak Xiaomi modelleri!

   aman acele etmesin 8 de çıkıyor zaten. bu modellerin son göreceği güncelleme de bu olur. zırt pırt yeni model çıkartmayla lider olunmaz. satıp parasını aldığın ürünün de arkasında duracaksın. 6 gb ram 256 gb hafızalı modeline bile 7.1 veremiyorsa (mi mix) bu işin lidrerleri ile hiç boy ölçüşmeye çalışmasın. ucuza al kulan at telefonlar çıkarmaya devam etsin.

   Misafir 06 Temmuz 2017 15:17 Perşembe (1) (1)