Android'in rakibi Sailfish X indirime sunuldu!

Android'in en büyük rakibi olarak gösterilen Sailfish X işletim sistemi satışa sunuldu. Sailfish X'i satın alıp cihazınıza yükeleyebilirsiniz.

Android işletim sisteminin en büyük rakibi olarak gösterilen Sailfish OS, başarısız olmuş ve bu proje rafa kaldırılmıştı. Jolla ekibi, Sailfish'i küllerinden yeniden doğdurmak için kolları sıvamış ve Sailfish X ile karşımıza çıkmıştı. Şimdilik sadece Sony Xperia X modeline yüklenebilen Sailfish X, bugün itibari ile satışa sunuldu.

Belirli bir ücret ile satılan ilk mobil işletim sistemi olan Sailfish X, Xperia X'i baştan tasarlıyor. Sailfish X'i satın aldığınızda, size yüklemeniz için bir ROM gönderilecek. Bu ROM'un dışında Jolla'nın size sunacağı bir kaç güzel hizmet de bu pakette yer alıyor.

Sailfish X'i satın aldığınızda; yazılım paketi, Android uygulamaları desteği, en az 1 yıl sürecek sistem yazılımı güncelleme desteği, indirme, kurulum ve kullanım talimatları ve 1 yıl boyunca Jolla müşteri bakım hizmeti sizin olacak. Eğer Xperia X cihazınıza Sailfish X'i yüklemek istiyorsanız buraya tıklayarak işletim sistemini satın alabilirsiniz.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Android'in rakibi Sailfish X indirime sunuldu!

   Mükemmel

   Misafir 12 Ekim 2017 18:25 Perşembe (0) (0)
  • Android'in rakibi Sailfish X indirime sunuldu!

   hee çok mikemmel

   Misafir 13 Ekim 2017 07:59 Cuma
  • Android'in rakibi Sailfish X indirime sunuldu!

   para verip rezil olmak buna derler ulan neden parayla satın alalım ne olduğu belirsiz işletim sistemini önce siz telefonlara kurulu çıkarın piyasaya fiyatları üçte bir olarak tutun millet beyenirse mağazaya yüklenir ordan para kazanırsınız uyanık herifler ama artık tüketiciler dahada uyanık ona göre

   Misafir 12 Ekim 2017 12:15 Perşembe (3) (0)
  • Android'in rakibi Sailfish X indirime sunuldu!

   Ne androidin rakibi la

   Misafir 12 Ekim 2017 11:15 Perşembe (1) (0)
  • Android'in rakibi Sailfish X indirime sunuldu!

   Xa'ya da oluyor mu acaba yada Z2'ye mümkünse düşünüyorum.

   Misafir 12 Ekim 2017 10:40 Perşembe (0) (1)