Asus ZenFone 4 Pro'nun özellikleri ve görüntüleri sızdırıldı

Asus'un yeni tanıtacağı akıllı telefon serisinden ZenFone 4 Pro'nun özellikleri ve görüntüleri sızdırıldı.

Asus, ZenFone 4 serisini piyasaya sunarken bir takım sorunlar yaşıyor gibi görünüyor. Yeni seri ağustos ayında piyasaya sürülecek ve dört ay gibi bir gecikme söz konusu. Seride dört adet telefon olacak ve şimdiye kadar telefonlarla ilgili büyük bir sızıntı görmedik.

İtalyan web sitesi DDay.it geçtiğimiz günlerde, cihazla ilgili çok ilginç bilgileri gösteren ZenFone 4 Pro'nun canlı fotoğrafları gibi şeyleri yayınladı. İlk olarak cihaz, arkada çift kamera kurulumu ile geliyor. Site, 2x zoom gibi çeşitli yapılandırmanın yapıldığını ve kamera modülünün 21 MP olacağını söylüyor.

DDay ayrıca, cihazın özelliklerinin üst seviyede olacağını öne sürdü. Buna göre telefonda, 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanıyla bir Snapdragon 835 işlemci yer alacak. Cihazın ekranının görüntüsü, Android 7.1.1 Nougat'ı çalıştırdığını ve ASUS_Z01GS model numarasına sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Güncelleme: Sızıntı kaynağı, üç Asus akıllı telefonu içeren bir görüntüyü paylaştı ve bu görüntünün yeni nesil Zenfone 4 üçlüsü olabileceğini söyledi.

Diğer ayrıntılar paylaşılmadı ama raporlara göre, birincisi normal Zenfone 4, üçüncü ünite Pro varyantı ve ikincisi Zenfone 4s olabilir.

1501370459_dfu7ktzumaawfru.jpg

Aşağıda ve sonraki sayfalarda sızdırılan Asus ZenFone 4 Pro görüntülerini inceleyebilirsiniz.

1501249182_main-img-2403.jpg

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Asus ZenFone 4 Pro'nun özellikleri ve görüntüleri sızdırıldı

   allah askina bu ve benzeri markalarin sizma haberlerinden artik sikinti geldi. inanmiyorum ki insanlar artik dort gozle o bu su sizsinda gorelim diye beklesin. zaten nerdeyse %90 belki daha faylasi birbirinin aynisi kucuk degisiklikler disinda. en buyuk degisiklik yenilik ne olacaktir herhangi gibi bir telefonda lanet olasi google desteklemedigi android alternatifi bir isletim sistemin olmasi olacaktir. yoksa x25 ten x30 cpu gecmesi 6gb dan 8gb ram gecmesi bunlarin cogu zaten bircogumuzun kullanmadigi yenilikler ve eklentiler. apple simdi bircok telefonda olan ozellikleri susleyerek pusleyerek dunya disinda bir yasam olan bir gezen bulmus gibi anlatacak hoppp 900 1000 dolar vermek isteyen onca ( AKLINA SASTIGIM ) insan gunlerce kapi onunde yatacak. Bakin artik nerdeyse artik nerdeyse hepsi ayni oyelliklerde ve gorunuste

   Misafir 30 Temmuz 2017 14:38 Pazar (0) (0)
  • Asus ZenFone 4 Pro'nun özellikleri ve görüntüleri sızdırıldı

   Çift hattı olacak ekran kaç inç

   Misafir 29 Temmuz 2017 09:28 Cumartesi (1) (2)
  • Asus ZenFone 4 Pro'nun özellikleri ve görüntüleri sızdırıldı

   bu soru sorumu şimdi

   Misafir 30 Temmuz 2017 17:39 Pazar