Gearbest'ten Black Friday indirimleri

Black Friday nedeniyle gerçekleşen teknoloji ürünü indirimlerinden siz de faydalanın. Black Friday indirimli ürünleri nereden alınır?

Muhtemelen her yıl sonuna doğru, Black Friday adını sıkça duyuyorsunuzdur.  Black Friday, ABD'de, Şükran Günü'nden sonra gelen ilk Cuma gününe deniyor.

Bu günlerde mağazalar çok erken saatte açılır ve geç kapanırlar. Ayrıca mağazalar, beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar. Black Friday resmi bir tatil sayılmaz. Kanada ve İngiltere'de de Black Friday günü gerçekleşiyor.  Amazon gibi internet üzerinden iş yapan çeşitli şirketler de indirimli satış yapıyorlar. Son yedi yıl içinde, bu günde indirim yapan şirketlerin kârları sürekli artmıştır.

1479819767_black-friday.jpg

Bu alışveriş gününe tarihte ilk defa 1961 yılında gazetelerde Black Friday olarak bahsedildi. Bu ismin verilmesine ise Philadelphia'da, alışverişten dolayı oluşan yoğun trafik ve zorluklar neden oldu. Bu zorluklar son yıllarda, hem insanlar hem de mağazalar tarafından olumlu şekilde karşılanmaktadır. Ünlü mağazalar her yıl, kapılarını müşterilerine daha erken açıyorlar.

Türkiye’de Black Friday kutlanmıyor ancak, bu günler indirimli teknoloji cihazları almak için büyük bir fırsat. Eğer Black Friday nedeniyle indirimli ürünleri nereden alacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.

http://www.gearbest.com/promotion-cool-consumer-electronics-sale-special-513.html#lkid=10221699

http://www.gearbest.com/promotion-summer-pc-gear-special-530.html#lkid=10221701

http://www.gearbest.com/m-promotion-active-263.html#lkid=10221646

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Gearbest'ten Black Friday indirimleri

   Cuma günü en hayırlı gündür.Hz. Âdem Asm o gün yaratılmış, o gün cennete konulmuş, Allah'ın halifesi olsun diye o gün yeryüzüne indirilmiştir.İnsan cumanın faziletini bilmeli, iyilikler ve ibadetler yaparak bu günü değerlendirmelidir.

   Misafir 27 Kasım 2016 16:28 Pazar (2) (0)
  • Gearbest'ten Black Friday indirimleri

   hiç alakası bile yok ara ara yapılan indirimlerle aynı insanları keriz yerine koymayın

   Misafir 26 Kasım 2016 14:59 Cumartesi (0) (0)