BlackBerry Motion durdurulamaz! (Video)

BlackBerry Motion'un yeni tanıtım videosu, telefonu durdurulamaz olarak ifade ediyor.

Toza ve suya dayanıklı ilk BlackBerry telefonu olarak ekim ayı başında açıklanan dokunmatik BlackBerry Motion, şu anda piyasada mevcut değil. Ancak BlackBerry Mobile, özelliklerini sergileyen promosyon videolarını yayınlamaya devam ediyor.

Aşağıda izleyebileceğiniz en yeni BlackBerry Motion promosyon videosu, akıllı telefonu "durdurulamaz" ve "gerçek dünyada yaşamak için yapılmış" olarak sunuyor.

Bunun nedeni olarak, toz ve suya dayanıklılığının yanı sıra, telefonun sağlam bir alüminyum çerçeve ve tek bir şarjla 32 saati aşan bir süreyle 4000 batarya gösteriliyor. Ayrıca "çizilmeye karşı dayanıklı" ekran (5.5 inçlik bir panel, 1080 x 1920 piksel) sunuyor olması BB Motion'ın avantajları arasında yer alıyor.

BB Motion, (Fotoğrafları ve belgeleri gizli tutmanıza yardımcı olan) Dolap Modu da dahil olmak üzere BlackBerry'ye özgü çeşitli güvenlik özellikleri ile birlikte geliyor. 

BlackBerry Motion, Qualcomm'un orta menzilli Snapdragon 625 işlemcisi tarafından desteklendiği için üst düzey bir telefon olarak nitelendirilemez, ancak bu yüzden, yaklaşık 400 $'lık fiyatına göre oldukça hoş görünüyor.

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • BlackBerry Motion durdurulamaz! (Video)

   aslında şu blackberry çok güzel cihazlar yapabilir de nedense olmuyor bi türlü

   Misafir 01 Kasım 2017 07:33 Çarşamba (0) (0)
  • BlackBerry Motion durdurulamaz! (Video)

   Ekranı biraz daha küçük olsaydı benim telefondu ama malesef çok büyük ekran çepte rahat olmuyor

   Misafir 01 Kasım 2017 04:49 Çarşamba (0) (0)