Dance Of The Hillary virüsü, telefonları hedef alıyor!

Dance Of The Hillary virüsü, akıllı telefonları hedef alıyor. Dance Of The Hillary videosu, Facebook, Twitter ve WhatsApp üzerinden hızla yayılıyor. Peki, Dance Of The Hillary virüsünden nasıl korunulur?

Dance Of The Hillary virüsü yüzünden bugün sosyal medya çalkalanmaya başladı. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki seçimlerde Donald Trump'ın karşısında yenilen Hillary Clinton, şimdi hackerların yüzünden gündeme geldi. Facebook, Twitter ve WhatsApp platformlarını kullanan hackerlar, Clinton'ın dans videosu adı altında "Dance Of The Hillary" virüsünü yaymaya başladı.

Dance Of The Hillary virüsü nasıl bulaşıyor?

Dance Of The Hillary virüsü Hoax yöntemi ile bulaşıyor. Bir bağlantı aracılığı ile sisteme sızmak isteyen hackerlar, özellikle Android işletim sitemine sahip telefonları hedef alıyor.

Geçtiğimiz yıllarda da ortaya çıkan Hoax virüsü, kendini sanki resmi bir kurum veya bir markadan gelmiş bir e-posta gibi gösteriyor. Kullanıcı bilgilerini hedef alan tipteki bu virüsten korunmak için bilmediğiniz kişilerden gelen, güvenmediğiniz linkleri, sansasyon içerikli videoları ve özellikle Dance Of The Hillary video linkine tıklamamanızı öneriyoruz.

The Ellen Show'da geçtiğimiz aylarda eğlence amaçlı yapılan ve virüs içermeyen Hillary Clinton dansını aşağıdan izleyebilirsiniz.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Dance Of The Hillary virüsü, telefonları hedef alıyor!

   Android değil virusdroid artık o, Windows 10 Mobile ile rahatım :)

   Misafir 11 Kasım 2016 16:40 Cuma (0) (0)