DiRT 3 Complete Edition ücretsiz oldu!

Yarış oyunu sevenler müjde! DiRT 3 Complete Edition kısa süreliğine Humble Bundle'da ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer rally türünde yarış oyunu istiyorsanız bu kampanyayı kaçırmayın.

Yarış tutkunlarının vazgeçilmez oyunları arasında yer alan DiRT 3 Complete Edition, Humble Bundle sayesinde ücretsiz oldu. Nisan 2015 yılında Steam'deki yerini alan DiRT 3 Complete Edition, DiRT 3 oyunundaki tüm DLC paketlerini barındırıyor. Grafikleri ve yarış dinamikleri ile ön plana çıkan DiRT 3 Complete Edition sürümüne, Windows ve macOS kullanıcıları ücretsiz olarak sahip olabiliyor.

DiRT 3 Complete Edition ücretsiz nasıl indirilir?

DiRT 3 Complete Edition'a ücretsiz sahip olmak için aşağıdaki linke tıklayıp; Humble Bundle'a üye olmanız ve oyunu ücretsiz olarak satın almanız gerekiyor. Satın alma işleminden sonra gelen ürün anahtarını Steam uygulamasından; Oyun ekle>Steam'de ürün etkinleştir bölümüne kopyalamanız gerekiyor. Bu işlemden sonra DiRT 3 Complete Edition, Steam kütüphanenize ekleniyor.

DiRT 3 Complete Edition indir

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • DiRT 3 Complete Edition ücretsiz oldu!

   çok teşekkür ederiz. Böyle bedava olan ucuzlayan başka şeylerde de paylaşmnız dileğiyle

   Misafir 12 Kasım 2016 01:21 Cumartesi (2) (0)
  • DiRT 3 Complete Edition ücretsiz oldu!

   Yine aşırı yüksek sistem gereksinimli bir oyun ücretsiz olmuş, orta gelirliye bu devirde oyunları haram ettiler, XBox alıp kurtulacağım bir gün

   Misafir 11 Kasım 2016 16:39 Cuma (1) (0)