En iyi ücretsiz Android tema uygulamaları - indir

En iyi ücretsiz Apex Launcher ve Nova Launcher temaların bir listesi burada!

Android işletim sistemi son derece özelleştirilebilir bir yapıya sahip. Ve hatta uzman bir kullanıcı olmadan grafik kullanıcı arayüzünü değiştirip kullanmak mümkün. Cihazınızın orijinal arayüzüne alternatif uygulamalar Google Play’de yer alıyor. Uygulamayı yükledikten sonra simgeleri, arka planları, renkleri, geçişleri ve benzer değişebilen yerleri beğeninize göre ayarlayabilirsiniz.

1373807678_apex-launcher-nova-launcher.png

Şu an için en iyi tema uygulamaları arasında şüphesiz Apex Launcher ve Nova Launcher bulunuyor. Bu uygulamalar size en iyi temaları özelleştirmenizi sağlıyor.

Sizlere 10 uygulamalık bir liste sunuyoruz. Daha sonra seri halinde bu listeyi vermeye devam edeceğiz. Cihazınızın arayüzünü özelleştirebileceğiniz uygulamaların ekran görüntüsü ve Google Play adreslerine sonraki sayfalardan ulaşabilirsiniz.

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • En iyi ücretsiz Android tema uygulamaları - indir

   bana yardinci olun indiremiyorummm

   Misafir 09 Aralık 2013 08:08 Pazartesi (0) (1)
  • En iyi ücretsiz Android tema uygulamaları - indir

   Android kullananlar amele gibi bunu kullanıyor :D içimden hakaret etmek geliyor ama editör yayınlamaz diye bişey demiyorum android amelece bir işletim sistemi çünkü telefonlara en kral işlemciyi ram i koysan gene kasıyor bakın ben s3 aldım peşin paraya 1600 liraya :D 1 ay dan sonra satmaya çalıştım ama zar zor sattım tavsiyem paranız varsa gidin ıphone 5 alın ekranı da tatmin edici büyüklükte en ince telefonlardan biri öyleki galaksi s4 ten ince :D bende 64 gb olanı var canım sıkıldıkça video çekiyorum canım sıkıldıkça istediğim oyunu indiriyorum müzik indiriyorum fotoğraf çekiyorum ama telefonda tık yok kasmıyor :D

   Misafir 15 Temmuz 2013 02:05 Pazartesi (4) (1)
  • En iyi ücretsiz Android tema uygulamaları - indir

   şu manşet kısmını düzeltin artık ben daha bir haberi okumadan digerine geçiyor bilmiyorsanız söyleyin biz yardımcı olalım :D

   Misafir 14 Temmuz 2013 17:37 Pazar (0) (0)