Galaxy Note 7 dumanlar içerisinde [Video]

Samsung'un satıştan çektiği Galaxy Note 7, patlamaya devam ediyor. Galaxy Note 7 şimdi de dumanlar içerisinde yanarken görüntülendi. İşte o video!

Yılın en iyi telefonu olmayan en yakın aday olan Galaxy Note 7'nin, patlama olaylarından sonra kısa sürede kötü şöhreti tüm dünyaya yayıldı. Samsung, durumu telafi etmek için Note 7'leri değiştirme kararı aldı ancak yenilenmiş Note 7'ler de patlamaya başlayınca telefon satıştan çekilmiş ve üretimi durdurulmuştu.

Galaxy Note 7 öldü! Samsung resmen açıkladı!

Yapılan uyarılara rağmen Galaxy Note 7 kullananlardan hala yeni yeni patlama haberleri geliyor. Bu sefer Galaxy Note 7'nin patlamadan sonraki dakikaları bir evin güvenlik kamerasında ortaya çıktı. Videoda dumanlar içerisindeki Galaxy Note 7'nin nasıl zorlukla söndürüldüğüne bir kez daha şahitlik ettik.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Galaxy Note 7 dumanlar içerisinde [Video]

   Yahu adamlar kullanmayın geri verin diyor hala yandı haberleri bir seri hatalı olabilir bunu show yapmamak lazım bence samsung imajını kaybetmedi hala en iyisi ayrıca apple bu olayı biraz popülerleştiriyor gibi samsung candir

   Misafir 13 Ekim 2016 12:19 Perşembe (0) (0)
  • Galaxy Note 7 dumanlar içerisinde [Video]

   pek inanmadım gerçekçi görünmüyor

   Misafir 13 Ekim 2016 08:48 Perşembe (1) (2)
  • Galaxy Note 7 dumanlar içerisinde [Video]

   Samsung kullanma diyor adamlar hala kullaniyor

   Misafir 13 Ekim 2016 07:18 Perşembe (3) (0)
  • Galaxy Note 7 dumanlar içerisinde [Video]

   bence bu işin içinde bir pislik var hemde çok büyük bir pislik ben note 7 nin patladığına kesinlikle inanmıyorum bu amerikanın ve apple in bir oyunu değilse hiç şaşırmayın birde geçenlerde patent davasında samsung suçlu çıktı ya iyice belini bükmek istiyorlar yoksa böyle bir şey olsa Samsung buna bir açıklama yapardı şurada hata var burada var diye note 7 nin ön talebi iPhone yi korkuttu bence acaba bunun önüne nasıl geçeriz diye Güney Kore devlet olarak samsunga sahip çıkmalı eğer güney korenin başındada satılmış bir devlet büyüğü varsa samsungun işi gerçekten zor bence bu telefonları bilinçli patlatıyorlar ama Samsung buna bir çözüm getiremiyor note 7 aslında inadına almak kullanmak isterim en azından yanarsada yanar patlarsada patlar kesinlikle büyük bir firma böyle bir hata yapmaz demekki işin içinde pislik var

   Misafir 13 Ekim 2016 01:36 Perşembe (3) (1)
  • Galaxy Note 7 dumanlar içerisinde [Video]

   abi Samsung bile kabul etti patlıyor diye sen neyin kafasını yaşıyorsun merak ediyorum

   Misafir 13 Ekim 2016 09:32 Perşembe
  • Galaxy Note 7 dumanlar içerisinde [Video]

   sonra biri bayılıyor orada o ne alaka anlamadım

   Misafir 13 Ekim 2016 00:06 Perşembe (3) (0)
  Yorumları Göster