Galaxy Note 8 ne zaman satışa sunulacak?

Ağustos ayında tanıtılacak olan Galaxy Note 8 ne zaman satışa sunulacak?

Samsung bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonu olan Galaxy Note 8'i 23 Ağustos'ta yani, IFA 2017'den bir hafta önce tanıtmayı planlıyor. Fakat, merakla bekleyen fanları telefonun ne zaman satışa sunulacağını da merak ediyor.

Tayvan'daki üst düzey bileşen üreticilerinden gelen bilgiler, Samsung'un en erken Eylül ayında Galaxy Note 8'i başlatacağına işaret ediyor. Kore basını, Samsung'un Galaxy S8’in zayıf satışlarından dolayı Note serisinin amiral gemisini çok daha önce tanıtmaya çalıştığını söylüyor. 

1500014695_samsung-galaxy-note-7.jpg

Başka bir faktör de, Kasım ayında raflarda olması beklenen Apple'ın iPhone 8'i olabilir. Her durumda da, Güney Koreli şirket önceki modeldeki hataları düzeltmek için yeterli zamana sahipti ve muhtemelen aynı hataları tekrarlamayacaktır. 

Tedarik zincirindeki kaynaklar, Güney Kore'de Galaxy Note Fan Edition'ın (FE) piyasaya sürülmesinin, Samsung pazarının bir başka Note serisi telefona tepkisini gösterecek bir test olduğunu iddia ediyor. 400.000 Galaxy Note FE biriminin satışa sunulduktan hemen sonra satılması ise başarılı görülüyor.

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Galaxy Note 8 ne zaman satışa sunulacak?

   Samsam çok çabalıyor ama işe yarayan tek serisinde acemice bir şekilde davranıp yeterince test etmeden aceleyle çıkardığı note7 serisinde aldığı yaranın iyileşmesi zaman alıyor. Umarım note8 de aynı acemiliği göstermez.

   Misafir 17 Temmuz 2017 03:36 Pazartesi (0) (0)