Galaxy Note 8, saydam bir kılıf ile geliyor

Samsung Galaxy Note 8, kutusundan saydam bir kılıf ile çıkacak.

Samsung'un  tanıtımı yaklaşan amiral gemisi Galaxy Note 8 hakkında yeni ayrıntılar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. En yeni haberler, telefonun satış paketleri ile ilgili ve Galaxy Note 7 Fan Edition ile birlikte gelen bir aksesuarı içermektedir.

Koreli basında çıkan habere göre, Samsung ilk kez Galaxy Note 8 perakende paketinde şeffaf plastikten yapılmış bir kılıfı ekleyecek. Kılıf, akıllı telefonun arka ve yanlarını örterek çizilmeye karşı koruyacak. 

1502176026_samsung-galaxy-note-8.jpg

Rapora göre Samsung, Galaxy Note 8 için yaklaşık 10 milyon kılıf talebinde bulundu ve bu nedenle halen 3 veya 4 Kore aksesuar üreticisi tarafından üretilmektedir. 

Şeffaf kılı ayrı olarak satın alınmak istendiğinde, 17 ila 27 $ arasında bir fiyata mal olacak.  Gelen bilgilere göre kılıf belirli pazarlarda Galaxy Note 8 yanında verilecek ve eğer, Güney Kore'de ilk kez piyasaya sürüldükten sonra, Galaxy Note 8 satışlarında önemli bir pozitif etkiye sahip olacak olursa Samsung,kılıfın kullanılabilirliğini pazarlara genişletebilir. Müşteri geribildirimi de dikkate alınacaktır.

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Galaxy Note 8, saydam bir kılıf ile geliyor

   umarım aug gibi sararmayan bir şeffaf kılıf koyarlar.

   Misafir 08 Ağustos 2017 19:10 Salı (0) (0)
  • Galaxy Note 8, saydam bir kılıf ile geliyor

   Ulan şeffaf kılıf 5 tl ne doları

   Misafir 08 Ağustos 2017 10:21 Salı (1) (0)