Galaxy Note 8'in ilk kamera örnekleri

Samsung'un ilk çift kameraya sahip amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy Note8'in ilk kamera örnekleri yayınlandı.

Samsung Galaxy Note 8, birçok sızıntı ve söylentinin ardından en sonunda resmen ilan edildi. Phablet telefon, oldukça iyi özelliklerle geldi ve bu iyi özelliklerden biri de kamerası. Bildiğiniz gibi Galaxy Note8, Samsung’un çift kameralı ilk amiral gemisi akıllı telefonu.

Telefon alırken kullanıcıların dikkat ettiği özelliklerden biri de kamera. Akıllı telefonlarda standartları belirleyen Samsung, Galaxy Note8 ile akıllı telefonlarda şimdiye kadar kullanılan en güçlü kamerayı sunuyor.

Galaxy Note 8, arka yüzünde Optik Görüntü Sabitleme özelliği ve geniş açı ile telefoto lenslere sahip iki adet 12MP kamera ile donatıldı. Optik Görüntü Sabitleme özelliği sayesinde artık daha net görüntüler çekebileceksiniz.

Gelişmiş fotoğraf deneyimi için, Galaxy Note8, Canlı Odak özelliğiyle de alan derinliğini kontrol etmenize ve ön izleme modunda veya fotoğrafı çektikten sonra arka planı bulanıklaştırabilmenize imkan tanıyor.

İkili Çekim modu ile arka yüzdeki iki kamera da aynı anda fotoğraf çeker ve telefoto lenslerin çektiği yakın plan görüntü ile tüm arka planı alan geniş açı lenslerden gelen görüntüden oluşan iki fotoğrafı da kaydetmenizi sağlar.

--> Galaxy S8 özellikleri için tıklayın

Hızlı Otomatik Odaklı Dual Piksel sensör ile gelen geniş açı lensler loş ışıkta bile daha keskin ve net çekimler yapmanızı sağlar. Galaxy Note8’in ön yüzünde ayrıca, net selfie’ler ve görüntülü sohbetler için endüstri lideri Akıllı Otomatik Odak özellikli 8MP ön kamera bulunuyor.

Galaxy Note8’in kamera örneklerini merak ediyorsanız, aşağıda ve sonraki sayfalarda inceleyebilirsiniz.

1503553386_galaxy-note-8-official-camera-samples.jpg

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Galaxy Note 8'in ilk kamera örnekleri

   19:55 geekbench aldığı 1900 puanlamı en iyi telefon oluyor güldürmeyin adamı:D

   Misafir 27 Ağustos 2017 20:09 Pazar (0) (0)
  • Galaxy Note 8'in ilk kamera örnekleri

   Kesinlikle dunyanin en iyi telefonudur. Fotoraflar o kadar guzel cekilmis ki insani mahv ediyor simdi not 5 kulaniyorum simdiye kadar gelen tellerin hic biriyle deyismem sadece biraz fiyatlar duserse not 8 alabilirim yerine

   Misafir 26 Ağustos 2017 19:55 Cumartesi (0) (1)