Galaxy Note 8'in mavi mercan rengi sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 8'in mavi mercan rengi sızdırıldı. Ayrıca Galaxy Note 8'in Snapdragon 836 işlemci ile geleceği de iddia ediliyor.

Samsung Galaxy Note 8'in mavi mercan renginin sızdırılmış bir görüntüsü ortaya çıktı. Telefonun sadece arka kısmını yer aldığı görselde, bazı ayrıntılarda dikkat çekiyor.

Dikey tasarımda dizayn edilmiş ikili kamera, Not 8'in arka tarafında görülebilir. Kamera modülünün altında, bir LED flaş ve yanında bir kalp atış hızı sensörü var gibi görünüyor. Ses ve Güç düğmesi, telefonun sol kenarında görülebilir ve Bixby AI düğmesi sağda   yer alıyor. Arka tarafta parmak izi sensörü eksik, bu da Samsung'un ekranın önüne koyabileceğini gösteriyor. Ancak son gelen bir rapora göre bir Samsung yetkilisi, parmak izinin ekrana entegre edilmeyeceğini söylemişti.

1496994734_leaked-galaxy-note-8-blue-coral.jpg

Kore'den gelen bir haber ise Samsung Galaxy Note 8'in Ağustos ayının sonunda ilan edilebileceğini iddia etti. Bu Samsung, gelecek nesil iPhone'lar Eylül ayında gelmeden önce Note 8’i başlatmayı hedefliyor demektir.

Ayrıca son gelen bilgiler arasında, Galaxy Note 8'in, Snapdragon 835'in bir sonraki sürümü Snapdragon 836 işlemci lie geleceği iddiaları da yer alıyor. Daha önce Qualcomm'un Snapdragon 836 işlemci üzerinde çalıştığı bilgileri gelmişti.

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Galaxy Note 8'in mavi mercan rengi sızdırıldı

   BENCE bence note serisi enden 2mm geniş boydan biraz kıslcaktı 6.3ınc yerine 6.4 ınc olcaktı bide 4k oled artık gelmeli bu sene note8e uçardı

   Misafir 09 Haziran 2017 18:59 Cuma (0) (0)
  • Galaxy Note 8'in mavi mercan rengi sızdırıldı

   çift kamera çok saçma. muhtemel böyle gelir ama arkadaki dizaynı hiç sevmedim. parmak izi okuyucusu yok muhtemel ya kaldırdılar ya da ekran altına aldılar. ön panel s8 gibi olacak zaten. ayrıca bu yine global renk olmaz. orkide grisi tuttu. onu yine çıkarırlar. ki orkide grisi daha güzel. velhasıl iphone dan iyi olur mu evet ama gene de bir tık daha iyi olabilirdi.

   Misafir 09 Haziran 2017 13:27 Cuma (57) (5)
  • Galaxy Note 8'in mavi mercan rengi sızdırıldı

   Parmak izini ekrana yerlestirmişlerdir kaldıracaklarını sanmıyorum

   Misafir 09 Haziran 2017 17:41 Cuma
  • Galaxy Note 8'in mavi mercan rengi sızdırıldı

   Samsung ekran altı parmak izini entegre edemediğini teknik problemler ve sıkıntılar çıktığı açıklamasını yapalı 3 gün oluyor.

   Misafir 09 Haziran 2017 22:28 Cuma
  • Galaxy Note 8'in mavi mercan rengi sızdırıldı

   Fake like nasıl yapıyonuz?

   Misafir 10 Haziran 2017 01:02 Cumartesi