Galaxy Note8 kamerası iPhone 8 Plus ile yarışıyor

Galaxy Note8, DxOMark'ın akıllı telefon fotoğraf makinesi sıralamasında en üst sırada yer alan iPhone 8 Plus'a katılıyor.

iPhone 8 Plus, geçtiğimiz ay DxOMark testlerinden 94 puan alarak akıllı telefon kameralarının en iyisi olduğunu ortaya koymuştu. Bugün DxO Labs, Samsung Galaxy Note8'in elde ettiği puanın 94 olduğunu açıkladı.

iPhone 8 Plus ve Galaxy Note8, DxOMark akıllı telefon kameralarının sıralamasında şu an için en üstte yer alıyorlar. Piksel 2 ve Pixel 2 XL resmi olarak yarın açıklanacak ve geçen yıl ki Pixel modeli DxO kamera puanlamasında üstlerde yer alıyordu. Ayrıca, iPhone X ve Huawei Mate 10'u da unutmayalım. Bu modellerde zirveyi zorlayacaktır. Sonuçta bu, Note8 ve iPhone 8 Plus için kısa süren bir zafer olabilir.

DxO Labs'ın tam raporunda Galaxy Note 8 fotoğraf örnekleri de bulunuyor ve bu örnekleri aşağıda ve sonraki sayfalarda inceleyebilirsiniz.

 1507102702_01.jpg

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Galaxy Note8 kamerası iPhone 8 Plus ile yarışıyor

   Hepsi yalan beyler bayanlar iphone8plus kullanıyorum bu telefonun kamerası ve hızı hakkında yapılan bütün haberler yalannn sözde dünyanın en hızlısı dıye haber cıkardılar 1 aydır reklam yapıyolqr dün phonebuff yotub dan video yayınladı note 8 qualcom işlemcili vesiyonu gecti bunu ... eşimde s8 samsung var arkadaşımda htc u11 var ikisiylede multimedyada karsışastırdım htc de samsung s8de bundan daha hızlı program acmalarda calıstırmalarda daha hızlılar bu hberleri yapanlar hep reklam amaclı yapıyor o antutu genhkbenc lere falan aldanmayın hepsı para yiyor.. kamera konusunda iphone 8-8plus-X samsungun yanına bile yaklasamaz ki bana sorrsanız htc u 11 hepsinden daha iyi bizzat kendim karşılastırdım ! Artık kötü telefon yok gözünüz korkmasın bu cihazlar bu fiyatlarınetmez iphone 8 plusun edecegi en dazla fiyat 3binlira tr 800chf isvicre 600$ abd okadar... yanlız iphoneda şu kesinlikle net bir adım hala önde en az 1bucuk yıllık kulanım sonunda modeller stabilligini koruyor ama öyle hic takılmadı kasmadı diye birşey yok cünki bunolaylar internet ve programlarla baglantılı olabiliyor güvenilir tek yanıda bu ben 3sene kullancam diyosanız iphone yok ben seneden seneye yada 2 senede bir degiştiririm diosanız istedıgınız her amiral gemi sizi açar korkmayın bir one plus 5 sizi 2-3 sene rahat götürür ve fiyatıda digerlerine göre cok daha iyi ;)

   Misafir 04 Ekim 2017 10:59 Çarşamba (2) (0)