Galaxy S7 edge'in, Yaparsın reklamı gençlere ilham veriyor!

Samsung Galaxy S7 edge’in “#yaparsın” temalı yeni reklam kampanyası, beş gencin başarı öyküsüne odaklanıyor. İşte çok ses getiren o reklamlar.

Samsung Türkiye, olimpiyatlara katılan en genç Türk jimnastikçi Tutya Yılmaz ile başlattığı reklam kampanyasını bir adım ileri taşıyor.Yeni reklam filmleri, #Yaparsın teması çerçevesinde beş gencin başarı öyküsüne odaklanırken, izleyicilere gönülden istenen her şeyi başarmanın mümkün olduğu konusunda ilham veriyor.

Samsung’un ödüllü telefonu Galaxy S7 edge için hazırlanan kampanyada, ürünün yeni mavi modeli de tanıtılıyor.
Reklam filmlerinde, Dağ Koşusu Balkan Şampiyonu Yasemin Zengin, Paletli Yüzme Gençler Dünya Şampiyonu Ömer Faruk Saydam, uluslararası ödüllü moda tasarımcısı Ece Gözen, uzaya gidecek Türk genci Halil Kayıkcı ve lisedeyken çektiği kısa film Cannes Film Festivali’nde gösterilen yönetmen Umut Delimehmet rol alıyor.

Yönetmenliğini Eralp Vardar’ın yaptığı; Sertab Erener, Şebnem Ferah ve Demir Demirkan’ın ortak çalışması olan “Aaa” şarkısının kullanıldığı reklam filmleri, Cheil Worldwide Turkey imzası taşıyor. Bu filmlerde, Samsung’un Galaxy S7 edge, Gear S3, Gear VR ve IconX ürünleri kullanıldı. Türkiye’nin farklı bölgelerinde gerçekleştirilen çekimler, beş günde tamamlandı.

Reklam filmlerini sonraki sayfalardan izleyebilirsiniz.

Yasemin Zengin (20)

Dağ Koşusu Balkan Şampiyonu

Yaptığı antrenmanlar sonrası katıldığı birçok yarışmada başarılı sonuçlar elde eden Yasemin Zengin, geçen Haziran ayında Bulgaristan'da düzenlenen 8'inci Balkan Dağ Koşusu Şampiyonası'nda, 4 bin 100 metre genç kadınlar kategorisinde şampiyon oldu.

Yasemin Zengin, 2013 yılında Fransa'nın Marsilya kentinde yapılan Dünya Yıldızlar Dağ Koşusu'nda, milli takımla beraber dünya şampiyonu oldu.

Burdur’un Çine köyünde doğup büyüyen Zengin, ilham veren başarı hikâyesini şöyle aktardı: “Yaşadığım yer küçük bir yer. Köyde antrenmanlara başladım. Hedefim, dağa olabildiğince çabuk çıkıp süreyi düşürmekti, çünkü dağ yarışlarında durmamak önemlidir, durmadan sürekli tırmanmaya özen gösteriyordum. Milli takım formasını giyip o bayrakla yarışabilmek herkesin en çok istediği şeydir. Şampiyonluk yaşamak güzel bir duygu.”

Gözünü zirveye dikersen #yaparsın | Yasemin Zengin

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Galaxy S7 edge'in, Yaparsın reklamı gençlere ilham veriyor!

   Ay ne komik

   Misafir 15 Kasım 2016 19:21 Salı (0) (0)