Galaxy S7 sahibinin elinde patladı

Sahibinin elinde patlayan Samsung Galaxy S7, ikinci ve üçüncü derece yanıklara neden oldu.

Geçmiş zamanda da akıllı telefon patlamaları gerçekleşiyordu ancak son zamanlarda bunun sıklıkla yaşanması oldukça ürkütücü. Galaxy Note 7 patlamaları artık klasik haline geldi. Çünkü telefonun sorunlu olduğu zaten aşikâr. Ancak diğer modellerde de patlama ve yanma gerçekleşebiliyor.

Galaxy S7 sahibinin elinde patladı

Şimdi de Galaxy S7’den bir patlama haberi geldi. Geçen pazar günü arabasını kullanan Kanadalı bir adamın elinde Galaxy S7 patladı ve elinde ikinci ve üçüncü derece yanıklar oluştu. Araba kullanırken elinde telefon olması da ayrı bir sorun ama durum farklı.

34 yaşındaki Amarjit Mann, araba kullanırken cebinde bir sıcaklık hissetti. Mann telefonu cebinden çıkardığı anda ise Galaxy S7 model telefonu elinde patladı.

1479278167_yummuy.jpg

Mann pencerelerini açmıştı ve patlama anında telefonu dışarı atabildi ancak telefon eline yapıştı. Yardım çağıracak bir telefonu olmayan yaralı sürücü, kendini hastaneye götürebilecek yakın bir arkadaşının evine gidebildi.

iPhone 7 hamile kadını yaktı

Amarjit Mann, Galaxy S7 akıllı telefonunu yaklaşık altı ay önce 1000 dolara bir taşıyıcıdan almıştı. Mann'ın taşıyıcısı, kendisine doğrudan Samsung ile bağlantı kurmasını istedi. Patlama kurbanı doğrudan Samsung’a patlamadan kaynaklanan maddi zarar ve yaşadığı acı için dava açmayı planlıyor.

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Galaxy S7 sahibinin elinde patladı

   Samsung patlıyor

   Misafir 20 Kasım 2016 14:08 Pazar (0) (0)
  • Galaxy S7 sahibinin elinde patladı

   Şarj aletine 59 tl isteyen samsung fiyatı indirip sorunları azaltabilir.

   Misafir 16 Kasım 2016 19:48 Çarşamba (0) (0)
  • Galaxy S7 sahibinin elinde patladı

   piyasada orjinal satilmayan yan model sarj aletleri ve bataryalar telefonlara cok zarar veriyor. bu yüzden batarya sismeleri ve yanmalari oluyor. samsung sony farketmez hepsinde böyle. piyasada en cok satılan model samsung olduğu için patlamalar samsung telefonlarda olmasi normal birşey

   Misafir 16 Kasım 2016 17:45 Çarşamba (0) (3)
  • Galaxy S7 sahibinin elinde patladı

   Orijinal şarj aletiyle de Samsunglarda batarya her türlü şişiyor, kaç tane tanıdığımın kutudan çıkan kendi şarj aleti ve bataryasının balon gibi şiştiğini gördüm. Sorun tamamen Samsungun her zaman ucuz malzeme kullanarak insanları enayi yerine koyup faiş fiyatlarla telefon satması

   Misafir 17 Kasım 2016 12:01 Perşembe
  • Galaxy S7 sahibinin elinde patladı

   İphone 6s kullanıcısıyım! 5 yıl samsung kullandım bu adam yeni çıkan telefon sağlamlık testlerinde görünüyor sürekli bu haber kesinlikle yalan para koparmak için yapılan bir palavra bu

   Misafir 16 Kasım 2016 14:07 Çarşamba (0) (1)
  • Galaxy S7 sahibinin elinde patladı

   Yalaaannnn

   Misafir 16 Kasım 2016 12:05 Çarşamba (0) (1)
  Yorumları Göster