Galaxy S9 ile gelecek 9 yeni özellik

Samsung'un sıradaki amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S9, hangi yeni özelliklerle gelecek?

Dumanın olduğu yerde ateşte vardır ve yakında çıkacak olan Galaxy S9 hakkında bilgiler çoktan gelmeye başladı. Samsung'un iPhone X'in geniş pazar mevcudiyeti ile mücadele edebilmek için Galaxy S9’u oldukça etkileyici özelliklerle tanıtması bekleniyor.

Samsung'un bu yıl Infinity Display tasarımıyla gelen amiral gemileri göz önüne alındığında, gözle görülür bir değişim beklenmemekle birlikte, dedikodu değirmenine göre kaputun altında büyük değişiklikler olacak.

Dolayısıyla, yakında çıkacak Galaxy S9'un yeni özellikleriyle ilgili inandırıcı söylentilerin yanı sıra mantıklı iddialarda yer alıyor. Galaxy S9 ile birlikte geleceği söylenen bu özellikleri aşağıda ve sonraki sayfalarda inceleyebilirsiniz.

Çift kamera

Popüler analist Ming-Chi Kuo'nun neredeyse tüm tahminleri gerçek oluyor. Galaxy S9’daki çift kamera, S hattındaki ilk çift kamera telefonu olmasının yanı sıra, Samsung'un yeni ve güncellenmiş özelliklere sahip yeni 24 MP ve 12 MP kamera sensörlerini duyurmasından bu yana büyük bir şey. Düşük ışık hassasiyeti geliştirildi ve Samsung'un yeni sensörü, aynen Pixel 2 XL'de olduğu gibi Dual Pixel odaklama teknolojisini portreler için de kullanıyor.

 1509522662_dual-camera.jpg

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Galaxy S9 ile gelecek 9 yeni özellik

   neden samsung kendine özel bir işletim sistemi çıkarmıyor ??

   Misafir 02 Kasım 2017 21:56 Perşembe (0) (0)
  • Galaxy S9 ile gelecek 9 yeni özellik

   Tizen var zaten ama halen yeterli seviyede değil. bir anda o işletim sistemine geçmesi de mümkün değil. ama s serilerini Tizenli versiyonunu da çıkartıp nabız yoklaması lazım.

   Misafir 06 Kasım 2017 10:37 Pazartesi
  • Galaxy S9 ile gelecek 9 yeni özellik

   Kulaklık çıkışını da htc gbi özel amfi ile donatsalar ve üstüne de stereo hoparlörlerle donatsalar süper olur

   Misafir 01 Kasım 2017 16:04 Çarşamba (2) (0)