GearBest'ten nasıl alışveriş yapılır? (Rehber)

Telefondan bilgisayara ve oyuncaktan akıllı ev sistemlerine gibi binlerce ürünün uygun fiyata satıldığı GearBest üzerinden nasıl alışveriş yapacağınızı bu rehberimizde anlatıyoruz.

8. Adım: Adres bilgilerinizi doldurduktan sonra kargo seçenekleri çıkacak. Ücretsiz kargo seçenekleri genelde 15 ila 35 gün arasında oluyor. Eğer ekstra ücret öderseniz 3 ila 7 gün arasında ürünü kargolatabilirsiniz.

1493727154_gearbest-alisveris-rehber-6-squashed.png

9. Adım: Kargo seçeneğinden sonra Payment Method yani ödeme yöntemine gelin. Buradan Credit Card seçeneğine tıklayın. Bu ekrandan sonra kredi kartı bilgilerinizi girmeniz için bir sayfa açılacak. Bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra işlemi tamamlayabilirsiniz.

1493727158_gearbest-alisveris-rehber-7-squashed.png

Bu adımları başarılı bir şekilde uyguladıktan sonra ürününüzün ödemesi yapılacak ve size belirtilen süre içerisinde kargolanacak. Ancak Gearbest üzerinden telefon satın almamanızı öneriyoruz. Gümrükten dolayı telefonlar maalesef ki elinize ulaşmaz. Ayrıca 30 euro üzerindeki alışverişlerinizde yeni yasa gereği vergi ödemeniz gerekebilir.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • GearBest'ten nasıl alışveriş yapılır? (Rehber)

   Malesef olmuyor 3d güvenlikten dolayi alişveriş olmuyor

   Misafir 06 Ekim 2017 21:18 Cuma (0) (0)