Gece Gölgenin Rahatına Bak telif kurbanı!

Son zamanların popüler şarkıısı telif hakları sebebiyle YouTube'dan kaldırıldı!

Son zamanlarda oldukça çok dinlenilen Çağatay Akman'ın şarkısı Gece Gölgenin Rahatına Bak için birçok söylenti ortaya çıkmıştı. Bu söylentilere göre Çağatay Akman şarkıyı başka yerden araklamış ve bazı değişikliklerle piyasaya sürmüş. Ancak bu söylentilere rağmen ünlü şarkıcı oldukça popüler olmuş ve konserler vermeye başlamıştı.

Google aramaya yeni özellik!

 

Fakat sanıyoruz söylentiler boşa değilmiş. Çünkü şarkı YouTube tarafından telif nedeniyle kaldırıldı. Söylenene göre ünlü grup ANNA RF tarafından yapılan telif başvurusu, YouTube'un uzun araştırmalarından sonra olumlu sonuçlandı ve bundan dolayı YouTube, Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısını telifden dolayı yayından kaldırdı.

1496336605_60.jpg

YouTube üzerinden şarkıyı dinlemek istediğinizde telif hakkı bildirgesi ile karşılaşıyorsunuz. Çağatay Akman'ın telif engeli yemesine neden olan şarkıyı aşağıda bulabilirsiniz.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Gece Gölgenin Rahatına Bak telif kurbanı!

   Geç bile kalındı!

   Misafir 04 Haziran 2017 16:11 Pazar (0) (0)
  • Gece Gölgenin Rahatına Bak telif kurbanı!

   20 yaşında bir gencin orjinal müzik yapmasını beklemek toplumun ne kadar hayalci olduğu gösterir. Müziği ordan burdan kırpıp arkadaşına düzeltirir. Kendine sözleri bir yerden bulmuştur.

   Misafir 03 Haziran 2017 14:10 Cumartesi (0) (0)
  • Gece Gölgenin Rahatına Bak telif kurbanı!

   Zaten saçma sapan sözleri vardı tutmasının sebebide bu müzikti

   Misafir 02 Haziran 2017 14:11 Cuma (5) (1)
  • Gece Gölgenin Rahatına Bak telif kurbanı!

   Eskiden Türkler araklıyordu yabancı şarkıcıların ruhu bile duymuyordu halkımız da şarkıyı orjinal zannediyordu ama devir değişti adamlar hakkını şimdi Söke söke alıyor

   Misafir 02 Haziran 2017 11:54 Cuma (3) (0)
  • Gece Gölgenin Rahatına Bak telif kurbanı!

   Telif melif bu adamların yaptığı bişeye benzemiyo Çağatay ın yaptığı müziği canlandırmak olmuş. Bunlar gül gibi müziği öldürmüş.

   Misafir 02 Haziran 2017 08:30 Cuma (0) (3)
  Yorumları Göster