Google Pixel 2, kavisli ekran ile mi gelecek?

Google'ın bir sonraki amiral gemisi Pixel 2 hakkında yeni bilgiler geldi.

Google, mevcut Pixel akıllı telefon serisinin halefleriyle ilgili çalışmalarını sürdürdükçe, geliştirmeleri hakkında daha ayrıntılı bilgiler geliyor.

Güney Kore'nin Electronic Times gazetesinin haberine göre Google, LG Display Co. Ltd'ye yeterli miktarda esnek organik ışık yayan diyot (OLED) ekran temin edebilmek için en az 1 trilyon won (yaklaşık 880 milyon dolar) yatırım yapmayı teklif etti. Şirket, bu ekranı bir sonraki akıllı telefonları için kullanabilir. Ne LG Display ne de Google, bu haber ile ilgili henüz yorum yapmadı.

1491825445_pixel-2.jpg

Google'ın yakında çıkacak akıllı telefonları hakkında çok şey bilinmiyor ancak, geçen ay Muskie ve Walleye olmak üzere iki tane kod adı ortaya çıktı. İkincisi, Android Open Source Projesi'nin kod işbirliği hizmeti Gerrit'te görüldü. Buna karşın, Muskie, bu iki cihazın daha büyük bir versiyonu olacağı yönünde söylentilere yol açtı. Cihazların diğer özellikleri bilinmiyor.

Google'ın akıllı telefonlarının bu yılın ilerleyen aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Muhtemelen Ekim'de Pixel 2'yi ve türev ürünlerini göreceğiz.

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Google Pixel 2, kavisli ekran ile mi gelecek?

   Bu bence mantikli degil lg ile anlasmasi olmasi samsung unda full kapasite s8 serisine yetismesi icin gerektigi icin zor. Kaldiki gelse bile pazar zaten doymus gec degilmi kavisli icin yenilik katmazsa. Bunuda gectim lanet google ait hic birsey kullanmak istemem ben sahsen herseyi ama herseyi logluyor ve kullaniyor.

   Misafir 11 Nisan 2017 23:20 Salı (0) (0)
  • Google Pixel 2, kavisli ekran ile mi gelecek?

   Tr ye adam akıllı garantili ve servisli gelse de alsak

   Misafir 10 Nisan 2017 20:04 Pazartesi (0) (0)
  • Google Pixel 2, kavisli ekran ile mi gelecek?

   Google HTC ile iyi cihaz yapıyor bunu devam ettirmeli. yeni cihazlarda hafıza 128/256 GB olarak çıkarılması çok güzel olur

   Misafir 10 Nisan 2017 16:55 Pazartesi (1) (0)