Google, Pixel 2 XL'e işletim sistemi koymayı unutmuş!

Google, tarihinin en büyük sorununu yaşıyor! Şimdi de bazı Pixel 2 XL modellerinin, Android işletim sistemi yüklü olmadan satışa sunulduğu ortaya çıktı!

Mobil dünyada donanımsal hatalara sık sık rastlıyoruz. Patlayan bataryalar, sararan ekranlar, çalışmayan ahize ve hoparlörler ve bir zamanlar operatör sinyali çekmeyen iPhone'lar derken bugün ise dünyanın en ilginç olayı Pixel 2 XL'in başına geldi.

Google'ın yeni gözdesi Pixel 2 XL, ekran sararması ve küçük yazılımsal hatalar ile uzun süredir boğuşuyordu. Kısa vadede çözülecek olan bu ufak tefek sorunlar, bugün gelen haber ile bir anda unutuldu. Pixel 2 XL satın alan çoğu kullanıcı, telefonun işletim sistemsiz olarak geldiğini sosyal medyada dile getirdi.

Normal şartlar altında Android 8.0 Nougat ile kutusundan çıkması gereken Pixel 2 XL'in, işletim sistemsiz olarak gelmesi Google'ın şimdiye kadar yaşadığı en büyük sorun olarak gösteriliyor.

1509690203_google-pixel-2-xl-review-gear-patrol-slide-3-1940x1300.jpg

Google, sosyal medyada özellikle de iPhone X sahipleri tarafından alay konusu da olmuş durumda. iPhone X sahipleri; "telefonum iOS işletim sistemi yüklü olarak geldi." şeklinde Pixel 2 XL'in yaşadığı bu talihsiz olay ile dalga geçmeye başladı bile.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Google, Pixel 2 XL'e işletim sistemi koymayı unutmuş!

   İşletim sistemsiz olması, Android olmadından iyidir. iOS imkansız ancak keşke en azından Windows 10 Mobile yüklenebilseydi bari :)

   Misafir 03 Kasım 2017 12:16 Cuma (0) (0)
  • Google, Pixel 2 XL'e işletim sistemi koymayı unutmuş!

   Bu telefon baya ön sipariş alınca karalama çalışmaları başladı :)

   Misafir 03 Kasım 2017 11:28 Cuma (0) (0)