Google Pixel Launcher, APK olarak yayınlandı!

Google'ın Pixel telefonlarında kullanmış olduğu Launcher, APK olarak yayınlandı!

Google Asistan Launcher'ın ortadan kalkmasıyla birlikte, artık Google'dan alternatif bir başlatıcı deneyimi sunan bir başlatıcı Google Play Store'da kalmadı.

Nexus cihazlarında sunulan başlatıcıyı kullanma seçeneği sunmak gerçekten güzeldi. Sonrasında ise Pixel Launcher geldi. Google, Nexus'tan Pixel'e geçtiğinde, yeni ve güncellenmiş bir Pixel Launcher ortaya çıktı. Ancak Pixel Launcher, sadece Pixel telefonlarında yer alıyordu.

--> Google Pixel XL 2 sızdı

Reddit'te bulunan geliştirici AmirZ, Google Pixel'in Launcher'ını başarıyla portlamayı başardı. Portlanan ve APK dosyası olarak sunulan AOSP Launcher 3'ü temel alıyor ve herhangi bir Android telefona yüklenebiliyor.

1497334478_pixel-launcher.gif

Eğer Google Pixel'in Launcher'ını kullanmak istiyorsanız; aşağıdaki linkte yer alan APK dosyasını indirip cihazınıza yükleyebilirsiniz. Bu APK dosyasını yüklemeden önce; ayarlarda yer alan bilinmeyen kaynaklara izin ver seçeneğinin aktif olmasına dikkat edin.

Google Pixel Launcher indir

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Google Pixel Launcher, APK olarak yayınlandı!

   günaydın 2 ay oldu

   Misafir 13 Haziran 2017 11:02 Salı (0) (0)
  • Google Pixel Launcher, APK olarak yayınlandı!

   iyi de Google pixel launcher in orijinal apk dosyası apkmirror da zaten var. oradan indirip kullanılabilir. hatta bunda force touch çalışmıyor ama oradakinde çalışıyor.

   Misafir 13 Haziran 2017 10:48 Salı (0) (0)
  • Google Pixel Launcher, APK olarak yayınlandı!

   sanki cok guzel de. android her gecen gun kotuye ios ise iyiye gidiyor. telefonlar buyudukce insanlar ekraninda daha fazla sey gornek istedikce android tam tersine tum iatenmeyen seylere fazla yer veriyor. sanal tuslarin ve ust pencerelerin kapladigi alan buyuyor. samsung ve birazda lg bunlari duzeltiyor. 5.5 inc sony xz premium da rehbere girince midem kalkiyor. ustte 2 cm pembe serit altta 1 cm siyah serit bu ne yaa. koca ekranda yer kalmiyor. klavyeler gittikce cekilmez oluyor.

   Misafir 13 Haziran 2017 09:38 Salı (1) (2)