Google Pixel ve Pixel XL hakkında yeni bilgiler geldi

Google Pixel ve Pixel XL telefonları hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Google Pixel modelleri hangi renk seçenekleri ile gelecek?

Google’ın yeni akıllı telefonlarını tanıtmasına çok az bir süre kaldı. Telefonlar bugün tanıtılacak ancak bilgiler gelmeye devam ediyor. Dünya çapında önemli olan operatörler ve perakendeciler sayesinde net bilgiler gelebiliyor.

En son ayrıntılar ABD merkezli operatör Verizon tarafından geldi. Şimdiye kadar Pixel telefonların siyah ve gri renkleri ile geleceği biliniyordu. Ancak Verizon’un sitesinde telefon bu renklerin yanı sıra mavi rengiyle de listelenmiş.

Google, bugün ne tanıtacak?

Operatör aynı zamanda müşterilerin Pixel ve Piksel XL telefonların 32GB ve 128GB sürümlerinden seçebileceğini doğruladı.

1475557541_google-pixel.jpg

Google Magic, Google Assistant’ın geliştirilmiş bir versiyonu olabilir

Verizon tarafından ortaya çıkarılan bilgilerden biri de Google Magic adında yeni bir özellik oldu. Google Magic hakkında çok şey bilmiyoruz ama Google Assistant’ın geliştirilmiş bir versiyonu olacağı düşünülüyor. 

1475561931_verizongooglepixelandpixelxlleak100416-825x600.jpg

Google Pixel ve Pixel XL bugün tanıtılıyor

Google, her iki Pixel akıllı telefonunu da bugün tanıtacak ve telefonlar hakkında tüm merak edilenler ortaya çıkacak. Biz de sizlere bu bilgileri anında aktaracağız.

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Google Pixel ve Pixel XL hakkında yeni bilgiler geldi

   Alt-Üst orantı sorunlu yine çok çirkin bir tasarım olmuş,yani hayal kırıklığı ... Değil bunu almak çevremde bile istemiyorum çünkü çok çirkin.benim 2011'de kullandığım HTC sensation XL'in birebir kopyası.zaten made in HTC ondan da ne bekkenir ki ...

   Misafir 04 Ekim 2016 16:46 Salı (1) (0)
  • Google Pixel ve Pixel XL hakkında yeni bilgiler geldi

   Android tarafında henuz ekranlar dahı 3d dokunusları desteklemıyor.bence ben ve benım gıbı ınsanların yaptıkları kotu bırsey var; aksama kadar apple urunlerının pahalı olduklarını soyleyıp gun sonunda en dogru mantıgın apple oldugunu dusunmek. Buda halen hıcbırseyı gelıstırmeden ıyı bır yenılık sunmadan bırseyler cıkartan uretıcılerın ayıbı.

   Misafir 04 Ekim 2016 13:49 Salı (0) (0)
  • Google Pixel ve Pixel XL hakkında yeni bilgiler geldi

   telefonun alt bölümü üste göre orantısız,yine alt bölümde gömülü sanal tuşlar olmadıktan sonra ekrana basarak ben geri dönmek istemiyorum,tasarımı güzel olabilirdi batırmışlar...

   Misafir 04 Ekim 2016 11:49 Salı (0) (0)
  • Google Pixel ve Pixel XL hakkında yeni bilgiler geldi

   Alt ve üst çerçeve boşluğu ekrandan haliyle çalmış. Birde sanal tuş girmiş işin içine al sana kalan ekran 4 inç. Android tabanlı üreticilerin home ve kapasitif tuş kombinasyonunu kalıcı olarak kullanmaları şart.

   Misafir 04 Ekim 2016 11:37 Salı (0) (0)
  • Google Pixel ve Pixel XL hakkında yeni bilgiler geldi

   tanitilsin be olacak ekstra bir özellik yokki telefonlarda. kamera pikseli artir islemciyi artir telefon dizaynı zımparala yap fiyati artir. pil gelisimi sıfır. dediğim gibi ekstra bir ozellik yok. yeni birseyler yapilsa telefonla mesela telefon elinden düşerken havada asılı kalmasi gibi bataryasi üç gün full gitmesi gibi. güncelleme zamaninda bize ekstra bilgi verilmesi gibi. yok yok bu yıl mobil sektöründe ilerleme yok. bosuna para harcamaya da gerek yok.

   Misafir 04 Ekim 2016 09:33 Salı (0) (0)