Huawei'den 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası için rekor destek!

Huawei Türkiye, 15 Temmuz’da şehit olan vatandaşların ailelerine ve yaralı vatandaşlara destek olmak üzere 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası'na rekor destekte bulundu!

Huawei Türkiye, kurumsal vatandaşlık sorumluluğunu yerine getirerek 15 Temmuz’da şehit olan vatandaşların ailelerine ve yaralı vatandaşlara destek olmak üzere “15 Temmuz Dayanışma Kampanyası”na 1 milyon TL’lik destekte bulundu.

Huawei Türkiye Genel Müdürü Li Shen; “Darbe girişimi sırasında birçok Türk vatandaşının hayatını kaybetmesinden dolayı çok üzgünüz. Şehit ailelerinin üzüntülerini derinden paylaşıyoruz. Onlara destek olabilmek ve özellikle bu ailelerdeki gençlerin eğitimlerine katkıda bulunabilmek için bu dayanışma kampanyasına katıldık.” dedi.

Bu desteğin yanı sıra Türk Kızılayı ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ile birlikte Vodafone Vakfı’nın İlk Adım projesi desteği, Van için Türkiye Kumbarası, Okul Kıyafetleri Yardımı gibi kurumsal sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiren Huawei Türkiye, 2014 yılından beri Türk Eğitim Vakfı (TEV) aracılığıyla üniversitelerin elektrik, bilgisayar ve haberleşme bölümlerinde öğrenim gören kız öğrencilere teknoloji bursu vermeye devam ediyor.

1483347711_gunbugun-2672016180007.jpg

Türkiye’deki yatırımlarına devam edeceklerini belirten Li Shen, Türkiye’nin ulusal istikrarına, refahına ve Türkiye ekonomisinin her zaman olduğu gibi sürekli ve düzenli olarak büyüyeceğine olan inançlarının tam olduğunu söyledi. 2012 yılından bu yana Türkiye’de 150 milyon Amerikan Doları yatırım yapan Huawei Türkiye ayrıca 650 milyon Amerikan Doları tutarında yerel satın alma gerçekleştirdi. Huawei Türkiye ayrıca 2016 sonu ve 2017 başı itibarıyla Türkiye’deki özkaynaklarını 10 kat arttırmayı da hedefliyor.

Huawei için öncelikli bir ülke olduğunu ve ülkeye inançlarının tam olduğunu söyledi. Türkiye’deki faaliyetlerini kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle desteklemeye devam edeceklerinin altını çizen Shen, Türkiye pazarında kaydettikleri ilerlemeyi çok önemsediklerini vurguladı.

Bay Li Shen Huawei Türkiye’nin ülkemize tüm operatörlerle birlikte çalışarak 4.5G altyapısında en son teknoloji ürünü LTE kablosuz çözümlerini sunduğunu, ayrıca iş çözümleri ve akıllı cep telefonları aracılığıyla Türkiye’deki operatörler, girişimler ve tüketiciler için en yüksek değeri yaratmayı hedeflediklerini anlattı.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Huawei'den 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası için rekor destek!

   Shanghai beş lisinin temel atilimlarindan sonra Çin ve Rusya sirketleri böyle kampanyalar yapmasi normal. haberlere konusu yok ama guney kore sirketleri samsung ve lg de yardim yapiyor Türkiye ye.

   Misafir 08 Ocak 2017 14:21 Pazar (0) (0)
  • Huawei'den 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası için rekor destek!

   Her zaman derim Huawei candır, 2yildir kullanıyorum şu an cihazim p9 bundan sonrada huawei den asla vazgeçmem, samimi söylüyorum çoğunu markayı kullandım ama konu telefonsa Huawei hepsine nal toplatır...

   Misafir 03 Ocak 2017 21:33 Salı (1) (0)
  • Huawei'den 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası için rekor destek!

   HELAL OLSUN.

   Misafir 03 Ocak 2017 19:28 Salı (0) (0)
  • Huawei'den 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası için rekor destek!

   apple larin yapamadigini yapan adam gibi firma neymis amac NO SÖMÜRGE kapak olsun digerlerine...

   Misafir 02 Ocak 2017 17:02 Pazartesi (0) (1)
  • Huawei'den 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası için rekor destek!

   hey allahim yarabbim sen büyüksün

   Misafir 02 Ocak 2017 15:35 Pazartesi (2) (0)
  Yorumları Göster