Instagram efekti sağlayan 5 web site!

Fotoğraflara Instagram efekti veren 5 web site haberimizde!

Instagram bildiğiniz gibi Facebook'un satın almasıyla popülerleşen fotoğraf paylaşım sitelerinden biridir. Ancak Instagram'ı sadece telefonunuzda kullanabilmekten şikayetçiyseniz, sizler için bir takım çözümlerimiz var. Instagram son zamanlarda her ne kadar beğeni ve yorum bölümleri eklese de temel olarak fotoğraf paylaşımı, profil görüntülemesi gibi özellikleri daha yaygın kullanılıyor.

Bir çok kullanıcının kameralarından çektikleri resimleri paylaşma konusunda bağımlısı olduğu sitenin belli bir kullanıcı grubu da bulunuyor, örneğin profesyonel fotoğrafçılar, bloggerlar vb. Instagram'ın dSLR kamerasında çekilmiş fotoğraflar üzerinde bazı durumlarda sınırlı kalması kullanıcıların şikayet ettiği durumlardan bir tanesi.

1351200474_instagram-sign.jpg

Peki akıllı telefonların dışında bu uygulama kullanılamaz mıydı? Başka bir deyişle bilgisayarda bu eskitilmiş fotoğraf efektlerini vermek mümkün olabilir mi?

Aslında Photoshop bilenler için bu çok kolay. Fakat bu işi en hızlı yoldan ve bedava yapan sitelerde bulunuyor. Bu sitelerden 5 tanesini sonraki sayfalarımızda inceleyebilirsiniz.

    Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

    YORUMLAR

    1000 - karakter kaldı.
    Yorumu gönder