iPhone 7, yüzünde patladı!

Galaxy Note 7 patlama olayından sonra şimdi de iPhone 7 patladı. Kullanıcının yüzünde patlayan iPhone 7'nin son hali bu videoda!

Patlama olaylarından dolayı Samsung'u büyük zarara sokan Galaxy Note 7, teknoloji dünyasını uzun süredir meşgul ediyordu. Samsung'un mobil pazarda en büyük rakibi Apple ise patlama olaylarından satış açısından olumu etkilenmişti. Anack Apple'ın çiçeği burnunda cihazı iPhone 7, ilk patlama haberi ile bugün sarsıldı!

Samsung, Galaxy Note 7 fiyaskosu için özür diledi

Galaxy Note 7'nin şarjdayken patlamasına alışmıştık ancak iPhone 7'nin patlaması hayati önem taşıyor. Çin'de yaşanan patlama olayında iPhone 7 32 GB Rose Gold, kullanıcısının yüzünde patladı. Elmacık kemiği, eli ve yüzünün bir bölümü hasar alan kullanıcı, olaydan sonra patlayan iPhone 7'nin videosunu YouTube'a yükledi.

iPhone 7'nin şimdilik neden patladığı bilinmiyor. Olayın ayrıntıları ise henüz paylaşılmadı. Ancak akla ilk gelen şey; iPhone 7'nin yan sanayi bir şarj cihazı ile kullanılmış olması oluyor. Bakalım ilerleyen günlerde konuyla ilgili Apple tarafından bir açıklama yapılacak mı?

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • iPhone 7, yüzünde patladı!

   En güvenilir telefonu nokia yapıyormuş kıymetini bilemedik. 4000 lira para ver yüzünde gözünde patlasın olucak iş degil.

   Misafir 15 Ekim 2016 21:31 Cumartesi (3) (0)
  • iPhone 7, yüzünde patladı!

   Yenilik yaparak daha üst teknoloji sunalım derken arge maliyetlerini de aşağı çekmeye çalışırken bir şeyler eksik ya da yanlış oldu herhalde. İnsanların canını tehlikeye atıyorlar. Bu affedilmemeli ve tazminatlar açılmalı. Yeni teknolojileri de hemen alalım diye koşmamalı . Güç halkın elinde artık.

   Misafir 15 Ekim 2016 01:11 Cumartesi (1) (0)
  • iPhone 7, yüzünde patladı!

   ya bu apple kadar çirkef bir şirket görmedim inşallah batarsınız adamın suratında patlamış telefon şarjda değil samsunga bir ceza kestin ama sende cezanı bulacaksın

   Misafir 14 Ekim 2016 20:48 Cuma (1) (0)
  • iPhone 7, yüzünde patladı!

   Haha yan sanayi yalanları gene dönmeye başlamış:) Note 7 de duymuştuk aymı yalanları fangirller tarafından şimdide çöpple fancıkşarı başlamış yan sanayi muhabbetine

   Misafir 14 Ekim 2016 19:02 Cuma (0) (0)
  • iPhone 7, yüzünde patladı!

   Ulan adam daha yeni Almis telefonu ne diye yan sanayi ürünle sarj etsin telefonu yada kullansın

   Misafir 14 Ekim 2016 15:56 Cuma (0) (0)
  Yorumları Göster