iPhone 7'nin tahmini satış rakamları açıklandı

Uzmanlar, iPhone 7'nin ve iPhone 7 Plus'ın tahmini satış rakamlarını açıkladılar.

KGI Securities'in Apple analisti olan Ming-Chi Kuo, Apple'ın yeni akıllı telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın satış rakamları hakkında açıklamalarda bulundu. Deneyimli analist, Apple'ın bu sene satış rakamlarından memnun kalmayacağını dile getirdi.

Ming-Chi Kuo'nun söylediğine göre iPhone 7'nin ve iPhone 7 Plus'ın satış rakamları, iPhone 6S'in ve iPhone 6S Plus'ın satış rakamlarının çok gerisinde kalacak. Kuo, yeni iPhone modelleri satışa sunulmadan önce Apple'ın 65 milyon cihaz satacağını tahmin etmişti. Yeni renk seçenekleriyle birlikte bu tahminin 70-75 milyona yükseltti.

1474888920_cift-kamerali-iphone-7-plus-ne-ise-yariyor.jpg

Ming-Chi Kuo'nun bir diğer tahmini de Jet Black modeliyle alakalı. Apple, analistin tahminlerine göre Jet Black talebinin en fazla %70'ini karşılayabilecek.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • iPhone 7'nin tahmini satış rakamları açıklandı

   iphonunuzu değiştireceğinize yeni bir kılıf alın takın nasıl olsa aynı ekrana ve işletim sistemine bakacaksınız. paranızda cebinizde kalır.

   Misafir 27 Eylül 2016 17:25 Salı (1) (0)
  • iPhone 7'nin tahmini satış rakamları açıklandı

   Apple aynı film ile 3. Kez vizyonda. 3 farklı final çekmiş yeni film'miş gibi tanıtıyor. Samsung ilk defa herşeyi ile mükemmel dediğim bir tel yaptı eline yüzüne bulaştırdı. Htc allah rahmet eylesin. Lg devasa telefonlar yapıyor birinde batarya işini çözemedi bataryası günü bitiren bir tel yok. Sony appleden beter, aynı filmi 9. Kez hazırlıyor. Note 7 yi iade ettim heyecen veren tek tel yok piyasada.

   Misafir 27 Eylül 2016 09:35 Salı (0) (1)
  • iPhone 7'nin tahmini satış rakamları açıklandı

   Satamaz inşallah burnu sürtülür. Aynı malı 3. Defa lanse ediyor. Bide dünyada ülkemizin dışında kayıt derdi olan başka ülke yok bizi en sona bırakarak kaçak göçek satan insanların ekmeğine yağ sürüyor. Kimi 4 kimi 5 bine neye tutturursa satıyolar.

   Misafir 26 Eylül 2016 18:46 Pazartesi (0) (0)