iPhone 7s Plus canlı görüntülendi

Apple'ın iPhone 8 ile birlikte tanıtacağı iPhone 7s Plus'ın canlı görüntüleri yayınlandı.

Muhtemelen Apple'ın yeni iPhone'larının resmi tanıtımı yaklaşık bir ay kadar uzakta. Sızdırılmış bilgi ve görüntüler bulmaca eklemeye devam ediyor ve bu yüzden tanıtıma kadar bir çok sızıntı görsel ve bilgi göreceğiz.

Şimdiye kadar Apple’ın oldukça etkileyici özelliklere ve farklı tasarıma sahip olacağı iddia edilen iPhone 8 modeli ile sızıntılar görmüştük. Şimdi de iPhone 7s Plus’ın prototip birimi canlı olarak kameralara yakalanmış gibi görünüyor . Apple'ın Eylül ayında duyuracağı akıllı telefonlardan birisi olan iPhone 7s Plus, "standart" alüminyum yerine bir cam arka tasarıma sahip. Amiral gemisinin ön tarafına baktığımızda da, iPhone 7s Plus'ın genel tasarımı, mevcut modelden çok farklı değil.

Cam arka, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus'ın, telefonlarını şarj etmek için bir Lihtning kablosu yerine bir şarj cihazı yastığı kullanmasına izin verecek olmasını gösterebilir. Cam arka tasarım, bu yeni kablosuz endüktif şarjın pil kapağına delik açılmasına gerek kalmadan yapılmasına yardımcı olacak şekilde düzenlenmiştir. Bununla birlikte, cam gövdesi geleneksel alüminyumdan daha az ısı harcarken verimli olduğundan, Apple'ın 3D Touch sensörünü korumak için bir grafit tabakası şeklinde yeni bir bileşen eklemesi bekleniyor.

İyi haber, sinyalin parazitlenmeden camdan içeri girmesinden dolayı, iPhone'ları tanımayı kolaylaştıran şeylerden biri olan anten bantları yaklaşmakta olan iPhone 7s Plus'tan çıkarılmış.

Apple'ın iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone 8'i Eylül'de ilan etmesi bekleniyor ancak sonuncusu en azından Ekim ayına kadar pazarda olmayabilir.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda sızdırılan görselleri inceleyebilirsiniz.

1501953669_iphone-7s-2.jpg

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • iPhone 7s Plus canlı görüntülendi

   Gittikçe diğerlerinden farkı olmayan bir apple ürünü. Timm amca çok kendisi gibi çok sıradan gidiyor. Yenilik 0

   Misafir 07 Ağustos 2017 04:24 Pazartesi (0) (0)
  • iPhone 7s Plus canlı görüntülendi

   Çok çirkin be

   Misafir 06 Ağustos 2017 11:15 Pazar (1) (0)
  • iPhone 7s Plus canlı görüntülendi

   Arkası 8'den daha şık

   Misafir 06 Ağustos 2017 10:23 Pazar (0) (1)
  • iPhone 7s Plus canlı görüntülendi

   Yalan haber S logosu nerde arka tarafta sallamayin

   Misafir 05 Ağustos 2017 22:33 Cumartesi (0) (1)