iPhone 8 hakkında bildiğimiz her şey!

iPhone 8 hakkındaki tüm bilgileri sizin için derledik.

Apple'ın Eylül ayında yeni iPhone'lar başlatması bekleniyor. Yaklaşan iPhone ile ilgili bir ton spekülasyon ve rapor var ve bunlara göre telefon yeniden tasarlanacak.

Apple'ın 2007'de piyasaya sürülen ilk iPhone'un 10. yıldönümü nedeniyle şirketin bu yıla damga vuracak bazı büyük planları olması bekleniyor.

Wall Street analistleri, yeni iPhone'un satışların yüksek olacağını ve Apple'ın ilk trilyon dolar halka açık ticaret şirketi olmasını umduğunu söylüyor.

Apple, yaklaşan ürünler konusunda nadiren yorumda bulunuyor ancak, Apple'ın bazı kodları, söylentilerin doğru olabileceğini öne sürüyor.

Yaklaşan iPhone hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizin için listeledik. Bu listeyi aşağıda ve sonraki sayfalarda inceleyebilirsiniz.

Apple'ın üç iPhone'u başlatması bekleniyor. Bunlardan bir tanesi yeniden tasarlandı ve ayrıca şu anki iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için iki güncelleme var. Analistler, "iPhone Pro", "iPhone Edition", "OLED iPhone" ve "iPhone 8" de dahil olmak üzere yeniden tasarlanmış iPhone için birkaç isim önermişti. Bu rapor tamamen iPhone 8 üzerinde odaklanacaktır.

1501856201_01.jpg

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • iPhone 8 hakkında bildiğimiz her şey!

   7s mi olacak 8 mi dahil hiç birşey bilmiyorsunuz. Tanıtım yapılır yinede çoğu şeyi bilmeyiz.

   Misafir 04 Ağustos 2017 20:51 Cuma (1) (2)
  • iPhone 8 hakkında bildiğimiz her şey!

   Baydınız

   Misafir 04 Ağustos 2017 18:53 Cuma (0) (1)
  • iPhone 8 hakkında bildiğimiz her şey!

   Oyun kılı her tarafı telefon olsa ne olacak. Alanlara hep acıdım...

   Misafir 04 Ağustos 2017 17:40 Cuma (0) (1)