iPhone 8, Tim Cook'un cebinde görüntülendi!

iPhone 8, Apple'ın CEO'su Tim Cook'un cebinde görüntülendi. İşte Tim Cook'un iPhone 8 ile kameralara yakalandığı o anlar.

Apple CEO'su Tim Cook, dün Cincinnati Test Systems'e düzenlediği ziyarette, Eylül aynda tanıtılacak olan iPhone 8'i sızdırdı. Tim Cook, CTS ekibine konuşma yaptığı sırada fotoğraflandı. Bu fotoğrafı da Twitter'dan paylaşan Tim Cook, iPhone 8'in boyutları hakkında bilgi sahibi olmamızı sağladı.

Twitter'da paylaşılan fotoğrafta; Tim Cook'un cebinde ince uzun bir telefon yer alıyor. Bu telefonun formu Galaxy Note 8'e benziyor. İnce ve uzun formdan dolayı Tim'in cebindeki telefonun iPhone 7 Plus olmadığından eminiz. Apple CEO'su Note 8 de kullanmayacağına göre geriye tek bir ihtimal kalıyor. O da iPhone 8!

1503642150_tim-cook.png

Bildiğiniz gibi son dönemde 16:9 ekran formatından, 18.5:9'a geçiş söz konusu. Altyapı hazırlanmadan geçilen 18:9 formatına bu yıl Apple da geçiş yapacak. Henüz App Store'daki uygulamaların 18.5:9 ekran oranında nasıl çalışacağı bilinmiyor.

Merakla beklenen iPhone 8'in 12 Eylül tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Bakalım iPhone 8, bu son sızıntıdaki gibi 18.5:9 ekran oranı ile mi gelecek?

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • iPhone 8, Tim Cook'un cebinde görüntülendi!

   ulan ne adamlarsiniz yaa..... :D:D cikinca zaten goreceksiniz nedir bu merak:D sanki her telefon da cok farkli serler veriyoryaa iphone ...:D

   Misafir 25 Ağustos 2017 16:07 Cuma (2) (1)
  • iPhone 8, Tim Cook'un cebinde görüntülendi!

   Bu telefona bu kadar para veren enayiler varken adam bitarafına soksa merak ederler yenisi çıktımı diye adamlar hersene aynı kombine devam ediyor millet seneye Apple dan iyi bişey bekliyo Apple bu enayiler nasıl olsa yine alacaklar diye hiç masrafa girmeden ufak değişiklikler yapıp bu enayilere satıyor yazık ülkemize kazandırmak varken bu yabancılara milyarlar kazandırıyoruz ve adamlar dünya lideri oluyor bu yollarla en fakirimiz bile yemeyip içmeyip son çıkanını almaya çalışıyor

   Misafir 25 Ağustos 2017 16:36 Cuma
  • iPhone 8, Tim Cook'un cebinde görüntülendi!

   Note 8 almış

   Misafir 25 Ağustos 2017 10:44 Cuma (0) (1)