iPhone kullanıcıları çok sadık!

Yapılan anket ve araştırmalara göre iPhone kullanıcıları diğer firmaların kullanıcılarına göre daha çok sadık.

Analist Katy Huberty tarafından çarşamba günü yayınlanan ve StreetInsider tarafından da rapor edilen bir araştırma notunda belirtildiği gibi, Apple müşterileri sadakat açısından çok ileride bulunuyor.

Yapılan ankete göre, iPhone'un yüzde 92'lik sadakat oranı bulunuyor ve Samsung'da yüzde 77, LG'de yüzde 59, Motorola'da yüzde 56 ve Nokia'da yüzde 42 olarak belirtilmiş. Apple için geçen yılın aynı zamanında bu sayı yüzde 86 olarak belirtilmişti.

1495106646_iphone-8.jpg

Huberty, iPhone ile ilgili olarak yeni bilgileri ve daha önceki tahminlerine göre hareket ederek, Apple’ın hisse senedi fiyat hedefini 161 $'dan 177 $'a yükseltti. 

AlphaWise anket verileri, Apple'ın bu sonbaharda üç yeni iPhone modelinin piyasaya sürülmesi öncesinde geldi. Gelen bilgilere göre şirket, iPhone 7 serisine her zamanki "s" yükseltmelerinin yanı sıra, bir de daha üst seviye "iPhone 8" modeli tanıtacak. Amiral gemisi cihazının, yeniden tasarlanan bir iPhone'a talebi bastırmaya yönelik yüksek satışlar öngörmesi bekleniyor. 

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • iPhone kullanıcıları çok sadık!

   Akıllı telefon kullanmayanbaşladığımdan beri android kullandım, rom yükledim root attım neler neler yaptım. Ama tam istediğim gibi çalışan birmtelefon bulamadım. Mutlaka her telefon hata verdi. 6s aldığımdan beri hatasız belasız bir telefon kuşlanmaya başladım. Sadık olma sebepleri bu olabilirmi :)

   Misafir 20 Mayıs 2017 09:41 Cumartesi (1) (0)
  • iPhone kullanıcıları çok sadık!

   Uzun yıllar çeşitli android amiral telefonlarından sonra ios iphone a geçtim huzur buldum resmen. Benide ekleyebilirler sadık müşteri kısmına bundan sonra:)

   Misafir 19 Mayıs 2017 21:41 Cuma (1) (0)
  • iPhone kullanıcıları çok sadık!

   19:33 tebrik ederim yapıştırmışın lafı cahil fandroid e. İyice ahlaksızlaştılar iphone alana mal demeye kadar ileri gitti terbiseyiz seviyesi düşükler. ( her fandroid için demiyorum ama yüzde 90 bu şekilde)

   Misafir 19 Mayıs 2017 18:56 Cuma (1) (0)
  • iPhone kullanıcıları çok sadık!

   bu ilk yorum biraz agir olmus ve katilmuyorum ama iphone kullananlar gercekten baska telefon kullanmiyo isletim sistemi ve uygulama kalitesi sebebi olabilir..

   Misafir 18 Mayıs 2017 23:14 Perşembe (2) (0)
  • iPhone kullanıcıları çok sadık!

   Yine burayı kalitesiz yorumlarıylar fandroidler basmış ama tabi zaten kendileri kaliteli değil ki çomarların..

   Misafir 18 Mayıs 2017 23:02 Perşembe (2) (0)
  Yorumları Göster