iPhone X Türkiye satış tarihi belli oldu!

Apple, iPhone X'in Türkiye satış tarihini açıkladı. İşte iPhone X Türkiye satış tarihi!

Apple, uzun zamandır beklenen ve ülkemizde karaborsaya düşen iPhone X'i, durum daha da vahim boyutlara ulaşmadan resmi olarak satışa sunmaya hazırlanıyor. Apple'ın sitesinde yer alan açıklamaya göre; iPhone X, 24 Kasım tarihinde resmi olarak Apple Store üzerinden satışa sunulacak.

3 Kasım tarihinde Avrupa ve Amerika'da satışa sunulan iPhone X'in stok sıkıntısı çekeceği daha önce analistler tarafından dile getirilmişti. OLED ekran tedariği ve TrueDepth kameranın montaj sorunlarından dolayı sınırlı sayıdaki hali hazırdaki iPhone X, Apple'ın daha ciddi gördüğü pazarlarda satışa sunulmuştu.

1510033441_gold-and-rose-gold-iphone-x-2.jpg

Tahminler, iPhone X'in Türkiye'ye 2018 başında geleceği yönündeydi. Ancak Apple'ın elini hızlı tutup dünyada satışa sunulduktan sadece 3 hafta sonra iPhone X'i Türkiye'de de satışa sunması büyük başarı. 6.099 TL'ye satılan iPhone X, bakalım ülkemizde ne kadar satacak?

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • iPhone X Türkiye satış tarihi belli oldu!

   Anlasilan apple ,küresel capta satamadigi iPhone x'i türkiye'de satarak zarari kapatmak istiyor, o yüzden ellerini çabuk tuttular banktılar isler kesat,malum Türkiye'de iPhone’e ilgi üst düzeyde :)

   Misafir 08 Kasım 2017 00:50 Çarşamba (0) (0)
  • iPhone X Türkiye satış tarihi belli oldu!

   besbin dolar verip alanlar bes bin dolar daha harcayip sirf x almaya giden, o fiyatlarin o sevimsiz tel icin iyiymiş izlenimi yaratmaya çalışan enayilere gelsin

   Misafir 07 Kasım 2017 22:47 Salı (0) (0)
  • iPhone X Türkiye satış tarihi belli oldu!

   sudan da ucuzmuş yav hemen koşalım

   Misafir 07 Kasım 2017 18:41 Salı (0) (0)