İşte 4500 dolarlık iPhone X!

Titanyumdan yapılmış Apple iPhone X ön siparişe sunuldu.

Apple'ın iPhone X akıllı telefonu Kasım ayı başlarına kadar piyasaya çıkmayacak, ama o zaman bile çok pahalı bir akıllı telefon olacak. Samsung Galaxy Note 8 ve büyük olasılıkla gelecek Huawei Mate 10 gibi diğer amiral gemileri de bir servete mal olacak.

Ancak Caviar, Apple'ın iPhone X'in daha da pahalı bir versiyonunu piyasaya sürüyor. Popüler amiral gemilerinin daha pahalı versiyonlarını satışa sunmasıyla popüler Rus şirketi, şimdi de Ruslar tarafından MiG-35 savaş uçakları üretmek için kullanılan titanyumdan yapılmış iPhone X’i ön siparişe sunduğunu açıkladı.

Ancak, Apple'ın amiral gemilerinin lüks serisi hakkındaki en ilginç şey, Rusya'daki Magadan bölgesinden düşen göktaşlarından alınan Seymchan taşlarının tasarıma ilave edilmesi oldu.

Caviar tarafından satılan en ucuz iPhone X'in  4.500$ fiyat etiketi ile ön siparişe sunulduğunu belirtmek gerekir.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda telefonun görsellerini inceleyebilirsiniz.

1506518489_iphone-x.jpg

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • İşte 4500 dolarlık iPhone X!

   Sen 6000 tl ver faceid çalışmasın.arkadas para verin birsey demiyorum.fanlik da değil.ama o kadar paraya da hatasiz bir urun verilsin isterim yani

   Misafir 27 Eylül 2017 20:01 Çarşamba (0) (2)
  • İşte 4500 dolarlık iPhone X!

   cahil iphoneu sevmem kaşık kadar özelliği aşırı pahalı satar hala iphone 8 de full hd ekran yok . Orada telefon ilk açıldığından normal tuş kilidi istedi. Gİt bi iphone al eline normal giriş yap parmak okumayacak ilk sefer de rakamlı şifre girmelisin.

   Misafir 28 Eylül 2017 00:20 Perşembe