İşte Sony Xperia XZ1 Compact!

Sony Xperia XZ1 Compact'ın resmi render görüntüleri sızdırıldı.

Sony'nin 31 Ağustos tarihinde amiral gemisi özellikli Xperia XZ1 ve Xperia XZ1 Compact modellerinin piyasaya çıkması bekleniyor. Dün, Sony Xperia XZ1'in sızdırılmış görüntüleri ünlü sızıntı kaynağı Roland Quandt tarafından yayınlanmıştı. Aynı kişi bugün de Sony Xperia XZ1 Compact'ın resmi tasarımlarını ortaya koydu.

Sony Xperia XZ1 Compact görüntüleri, tasarımının büyük kardeşi Xperia XZ1'e benzediğini gösteriyor. Telefon, mat kaplamalı bir polikarbonat gövdeye sahip gibi görünüyor ve anten hatları görünmüyor.

Böyle bir tasarım Xperia XA1 Ultra'da da görülüyordu. XA1 Ultra'da olduğu gibi, XZ1 Compact arka panelinin merkezinde bir NFC çipi barındırabilir. Xperia XZ1 Compact'ın daha büyük kardeşine benzeyen diğer bir ayırt edici özelliği de, arkadaki kameradan bir miktar uzakta duran, yatay olarak hizalanan bir LED flaşa sahip olması.

Parmak izi okuyucunun telefonun sağ kenarındaki Güç düğmesinin altına gömülme olasılığı yüksek. Xperia XZ1 Compact'ın sağ tarafında bir ses yükseltici ve özel bir kamera düğmesi bulunuyor. Akıllı telefonun üst kısmında 3,5 mm ses çıkışı ve telefonun sol tarafında microSD kart / SIM kart yuvası bulunuyor. Ön yüz üst ve alt çerçeveleri bir çift hoparlöre sahip.

Önceki raporlar Sony Xperia XZ1 Compact modelinin G8441 model numarasına sahip olduğunu belirtti. Geekbench ve AnTuTu'daki sızdırılan listelerde akıllı telefonun temel özellikleri açıklandı.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda telefonun sızdırılan görsellerini inceleyebilirsiniz.

 1503671545_sony-xperia-xz1-compact-renders.png

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • İşte Sony Xperia XZ1 Compact!

   Valla ben sony tasarımıni çok beyenmiyor um. Ama nedense gittim s8 aldım. Ekrani 1700 tl. Bunu düşünün. Ne demek istediğimi anladınız.

   Misafir 29 Ağustos 2017 11:03 Salı (0) (0)
  • İşte Sony Xperia XZ1 Compact!

   Burda tamami ekran bekleyen beyinsiz bilgisiz cahil tayfa yorum yapıyor ya deliriyorum. Bu tipler hasta tipler. Ulan elinde camdan telefon olsa mutlu mu olucan. Telefon bu telefon. Alt ust cerceveymis. Adamlar elllerindeki teknolojiyi gelistirerek baska endustride kullaniyor fakat para kazansin diye telefona da entegre ediyor. Senin gibi cahiller kalkmis oyle boyle bilmeden sallıyor. Tam ekran olsa ne olur olmasa ne olur. Ne hale getirmişler milletii. Telefon tam ekran degil diye ince degil diye neden kucuk düşeceğini dusunuyosun? Beyin yoksunu bitik karakter. O kadar beynin varsa gir sirkete CEO ol sen yap. Balon misali yeni nesil. Beklentin ne telefondan. Sosyal medya internet muzik kamera. Yazacagim o kadar cok sey varki neyse. Bakın isinize

   Misafir 28 Ağustos 2017 00:54 Pazartesi (1) (0)
  • İşte Sony Xperia XZ1 Compact!

   Kardeş piyasada onlarca her yönden iyi telefon var öyle bi konuşuyosun ki sanki bu dünyanın en iyi telefonu, diğerleri de dünyanın en kötü telefonu...Boş yapma kardeş

   Misafir 29 Ağustos 2017 17:58 Salı
  • İşte Sony Xperia XZ1 Compact!

   Sony en samimiyetsiz ve yalancı bir şirkettir... Çok b...tan cihaz yapıyor. Artık şu cihazların ülkeye girişi yasak edilsin. Vestel venüs bile Sonyden iyidir!

   Misafir 26 Ağustos 2017 20:40 Cumartesi (0) (5)
  • İşte Sony Xperia XZ1 Compact!

   Valla ben çok memnun sony de ve kullanıyorum ve iki tane var bende çok süper bir telefon bence

   Misafir 28 Ağustos 2017 02:27 Pazartesi
  • İşte Sony Xperia XZ1 Compact!

   Efsane olmuş keşke mavisi olsa

   Misafir 26 Ağustos 2017 12:30 Cumartesi (1) (0)
  • İşte Sony Xperia XZ1 Compact!

   Ya ne boş insanlaraınız 4.6 inç cihaz üat seviye özelliklerle nasıl ince çerçeveli olsun beyniniz olsun biraz anca galaxy a3 gibi düşük özellikler koyarsa olur

   Misafir 26 Ağustos 2017 12:29 Cumartesi (0) (0)
  Yorumları Göster