Kılıf üreticisi Note 8'in tasarımını sızdırdı

Samsung'un merakla beklenen akıllı telefonu Galaxy Note 8'in tasarımı, kılıf üreticisi CEO'su tarafından sızdırıldı.

Samsung’un Galaxy Note 8’i tanıtmasına az bir süre kaldı ve her zaman olduğu gibi sızıntılar son hızıyla devam ediyor. İyi bilinen bir akıllı telefon kılıf üreticisinin CEO'su, Note 8'in yeni 3D çizimlerini gönderdi.

Jonathan Endicott, iPhone'lar ve çok çeşitli Android cihazları için kılıflar ve kaplamalar yapan Slickwraps adlı bir şirketin CEO'sudur. Diğer üçüncü şahıslar gibi Slickwraps, telefonlar tanıtıldığında aksesuarlarını hazır etmek için tanıtımdan önce akıllı telefon tasarımlarını elde etmenin avantajına sahip. Bu şekilde kullanıcılar, piyasaya çıktığında telefonlar için hazır aksesuarları alabilir. Sonuçta, kişiler mümkün olduğunca çabuk yeni telefonlar almaya başlar ve onlarla birlikte yeni kılıflar olmasını isterler.

Endicott, nereden geldiğini tam olarak ortaya koymayı reddetti ancak, Samsung'un yaklaşmakta olan Galaxy Note 8 amiral gemisinin 3D çizimleri olarak görünen görselleri iki yazı ile Twitter'da yayınladı. Geçen ay sızdırdığımız görüntü kadar detaylı değiller, ancak aynı tasarımı tekrar teyit ediyorlar. 

Bu arada ülkemizdeki önemli aksesuar sitelerinden MobilCadde.com kılıfları satışına başladı. Sadece Note 8 kılıf modellerini değil binlerce telefon modeli için mobil aksesuar çeşitlerini bu site üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda yayınlanan görselleri inceleyebilirsiniz.

İşte telefonun görüntüleri!

1499763583_dd-cmxjuwaaszwx.jpg

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Kılıf üreticisi Note 8'in tasarımını sızdırdı

   note 7 fe cikti derken note 8 erken olmaz mi henuz? samsung ger ay yenilenmis telefonu piyasaya surer. ama hicbiri s3 mini kadar tatli olmaz :)

   Misafir 11 Temmuz 2017 22:31 Salı (0) (0)
  • Kılıf üreticisi Note 8'in tasarımını sızdırdı

   fe note 7 nin patlamayan versiyonu yani note 7 hayranları için özel bir telefon çoğu ülkede de satışı olmayacak büyük bir ihtimalle, o yüzden erken olmaz

   Misafir 13 Temmuz 2017 09:30 Perşembe
  • Kılıf üreticisi Note 8'in tasarımını sızdırdı

   samsung cam metal karisimi ile diger ureticilerin aklini aldi. s7 & s7 edge ile parlayan yildizi htc ve sony vede apple (iphone 7s) gibi firmalar yeni telefonlarinda cam metal karisima yer veriyorlar

   Misafir 11 Temmuz 2017 22:27 Salı (0) (0)
  • Kılıf üreticisi Note 8'in tasarımını sızdırdı

   arka kamerası çok mu çıkıntılı yoksa bana mı öyle geliyor.

   Misafir 11 Temmuz 2017 16:36 Salı (0) (0)
  • Kılıf üreticisi Note 8'in tasarımını sızdırdı

   iyide kimse zaten farkli bir tasarim beklemiyor ki. note serisi herzaman s edge serisinin büyük versiyonu olmadimi daha buyuk ekran daha buyuk battery daha daha fazla ekran cözunurlugu falan

   Misafir 11 Temmuz 2017 12:50 Salı (0) (0)