Lenovo ZUK Edge'in canlı görüntüsü sızdırıldı

Lenovo ZUK Edge'in şimdi de beyaz renkli versiyonu sızdırıldı.

Tanıtımına çok kısa bir süre kalan Lenovo ZUK Edge’in görüntüleri sızdırılmaya devam ediyor. Lenovo ZUK Edge daha önce Çinli TENAA tarafından onaylanmıştı ve şimdiye kadar sızıntı ve söylentilerle de birçok kez gündeme gelmişti. Ayrıca Lenovo yöneticisi ZUK Edge’in kutusu ile birlikte resmini Weibo üzerinden paylaşmıştı. Önümüzdeki hafta tanıtılması beklenen telefonun şimdi de beyaz renkli versiyonu sızdırıldı.

1480430457_id5451691.jpg

Görseldeki telefona yakından bakıldığında tasarımın önceki nesil model Z2 Pro’dan  birçok unsurları içerdiğini görebilirsiniz. Oldukça ince çerçevelere sahip telefonda, ekrana bitişik fiziksel Home butonu ve alt kenarına yerleştirilmiş USB Type-C girişi bulunuyor.

Lenovo ZUK Edge hangi özelliklere sahip olacak?

Daha önce TENAA tarafından onaylanan telefonun, AnTuTu testi aracılığıyla özellikleri de ortaya çıkmıştı.  Buna göre Lenovo ZUK Edge, Snapdragon 821 işlemciye ve Full HD ekrana sahip. Telefon, 64GB ve 128GB dahil depolama seçenekleri ve 6GB RAM ile geliyor. Kamera açısından, 13 MP arka kamerası olan cihazda 8MP ön kamera yer alacak. Lenovo ZUK Edge Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile çalışacak.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda Lenovo ZUK Edge'e ait yeni sızdırılan görseller ile daha önce sızdırılmış görselleri inceleyebilirsiniz.

1480430287_zuk-2.jpg

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Lenovo ZUK Edge'in canlı görüntüsü sızdırıldı

   yurtdisindan al

   Misafir 30 Kasım 2016 10:12 Çarşamba (0) (0)
  • Lenovo ZUK Edge'in canlı görüntüsü sızdırıldı

   Zuk z2 pro ne yazıkkı turkıyede satılmıyor cok begendıgım bır telefon olmasına ragmen lenovo laptop ta gosterdıgı ılgıyı telefında gostermıyor cercop satıyor ve pahalı z edge daha ıyıdır muhtelemen z2 pro en ucuz amıral gemısıydı ama turkıyede yok pehh

   Misafir 30 Kasım 2016 01:05 Çarşamba (0) (0)
  • Lenovo ZUK Edge'in canlı görüntüsü sızdırıldı

   yurtdisindan al sen de

   Misafir 30 Kasım 2016 10:12 Çarşamba