LG G6 almak için çok özel fırsatlar!

LG Türkiye; düzenlediği kampanya ile LG G6'yı 36 ay vade ile satıyor. İşte LG G6 kullanıcılarına çok özel fırsatlar!

LG Türkiye; LG G6’ya özel düzenlediği kampanya ile 36 ay'a varan taahhütlü alımlarda geçerli olmak üzere tüm operatör mağazalarında çok avantajlı tarife seçenekleri sunuyor. Taahhütlü alımlara özel, LG G6`ya Turkcell’den 103 TL, Türk Telekom’da “Prime Ekstra” ve “Maksi” tarifelerinde geçerli olmak üzere 66 TL ve Vodafone’da Red 10, Red 15 ve Red 20 tarifelerinde geçerli olmak üzere 105 TL'den başlayan taksitlerle sahip olunabilecek. 

LG, son teknoloji amiral gemisi LG G6 kullanıcıları için özel servis programı başlattı. Premium servis hizmeti kapsamında telefonlarında sorun yaşayan kullanıcılar satış sonrası destek için servise gitmek zorunda kalmayacaklar.

Kullanıcılar, LG Müşteri hizmetlerini (444 6 543) arayarak ücretsiz olarak anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla cihazlarının elden teslim alınmasını sağlayıp çok kısa sürede servise gönderilmesini ve onarımını tamamlandıktan sonra yine kargo aracılığıyla kendilerine teslim edilme ayrıcalığını yaşayacaklar.

LG, gelişmiş güvenlik seçeneği ve kullanıcı dostu özellikleri ile amiral gemisi telefonu LG G6'nın yeteneklerini genişletiyor. Yüz Tanıma teknolojisi (Face Print), Düşük Güç Tüketimi ve Kapali Lens (Covered Lens) uyarılarını da içeren bir yazılım güncellemesi vasıtasıyla mevcut cihazlara eklenecek ve satılan tüm yeni LG G6 ürünlerinde kullanılabiliyor olacak.

Yüz tanıma teknolojisi sayesinde; LG G6 sahipleri cihazın kilidini herhangi bir tusa basmadan, sadece yüz hizalarına kaldırarak açabilecek. Cihaz, kayıtlı yüzü tanımasının hemen ardından bir saniyeden kısa bir sürede kilidi açıyor. Kamera sadece telefon yüz hizasına kaldırıldığında çalıştığından Yüz tanıma özelliği kullanılırken herhangi bir pil kullanımı söz konusu değil.  

1501837485_1501833623lgg6001.jpg

Diğer bir özellik de Qualcomm Snapdragon Mobil Platformu’na entegre edilmiş All-Ways Aware hub’ını kullanan Google’ın Awareness API özelliği desteği. Bu sayede LG G6, yeni içerik tabanlı özellikleri oluşturmak için sürekli olarak hem alıcılardan hem de kablosuz bağlantılardan verileri algılayıp topluyor. Bunu yaparken de çok az pil gücü kullanıyor ve gecikme süresini düşürüyor. 

Kapalı Lens uyarısı, fotoğraf meraklılarının hatalı yerde duran parmaklarıyla kendi çektikleri fotoğraflarda sorun yaşamalarının önüne geçiyor. LG G6, sahip olduğu geniş açılı lens ile çok geniş bir görüş açısına sahip olurken bu yüzden eğer fotoğrafçı yeterince dikkatli değilse çerçeve içinde istenmeyen bir parmağı da yakalayabiliyor. Bu özellik, eğer bir parmak (ya da parmaklar) yanlışlıkla çerçevenin içinde kalırsa kullanıcıyı fotoğraf çekilmeden önce uyarıyor.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • LG G6 almak için çok özel fırsatlar!

   iyiki almışım boşuna cihazı karalıyolar on numara beş yıldız.

   Misafir 29 Ağustos 2017 20:04 Salı (0) (0)
  • LG G6 almak için çok özel fırsatlar!

   Mİllette para kaşıntısı var. Samsungmuş ıphonemiş hep abartı. 3 yıldır aynı lg telefonu kullanıyorum ne bir kronik sıkıntısı nede başka sıkıntıya rast geldim. Hertürlü ihtiyacımı karşıladıktan sonra tabiki memnunum. Adaletli ve tarafsız olmak lazım. Lütfen hiçbir markanın hakkını ve hukukkunu çiğnemeyin.

   Misafir 08 Ağustos 2017 03:13 Salı (0) (0)
  • LG G6 almak için çok özel fırsatlar!

   LG nin en iyi cihazı G2 idi gerisi hikaye hakkaten verilen paraya yazık değeri pat diye düşen kronik sorunları olan servisi berbat olan müşteri odaklı olmayan bir cihazı kim ne yapsın huawei samsungun en büyük rakibi lg piyasadan çekilip panel üretir bu gidişle

   Misafir 07 Ağustos 2017 04:07 Pazartesi (0) (0)
  • LG G6 almak için çok özel fırsatlar!

   Ama samsung ve ıphoneye gelince 2 ve 3 katını veriyorsunuz hangileri daha masrafa gelir.lg de hiçbir sıkıntı görmedim. Kullanmayı bilin ondan sonra yorumunuzu yazın bir köşeye.

   Misafir 08 Ağustos 2017 03:27 Salı
  • LG G6 almak için çok özel fırsatlar!

   samsung satış rekoru kırdı lg ise satamadı. millet ne alacağını biliyor. kim ne yapsın çöp telefonlarını lg nın. sağlam kalan g4 kalmadı. hepsi anakartı yandı. millet 1 yıl kullanacağı telefon niye alsın . yoldan mi topluyoruz paraları.

   Misafir 05 Ağustos 2017 15:31 Cumartesi (0) (0)
  • LG G6 almak için çok özel fırsatlar!

   nice çöpe giden samsungları gördüm çok ısınıyor çok kasıyor birde pilde çok sıkıntı var.

   Misafir 08 Ağustos 2017 03:20 Salı
  • LG G6 almak için çok özel fırsatlar!

   Bes para etmez batsin gitsin bosverin

   Misafir 04 Ağustos 2017 18:04 Cuma (0) (0)
  • LG G6 almak için çok özel fırsatlar!

   Bu neyin kafası sana al diyen oldumu yoksa almıyorsun diye LG dizlerine çokmu vurmuş sana çokmu muhtaç. Bakın genede diyorum hiçbir marka ve modelin hakkını ve hukukkunu çiğnemeyin. Telefonun iyisi yada köüsü şansadır. Bütün telefonlardada türlü türlü şeylerle karşılaşırsınız.

   Misafir 08 Ağustos 2017 03:40 Salı
  Yorumları Göster