LG G6 ne kadar sağlam? İşte dayanıklılık testi!

LG G6 ne kadar sağlam? İşte LG G6'nın dayanıklılık testi!

Yakında kullanıcıları ile buluşacak olan LG G6, oldukça iyi donanım özellikleri ile birlikte geldi. Telefon, Samsung’un Galaxy S8'e göre biraz daha düşük özelliklere sahip olmasına rağmen hala çok hoş, çok yeterli ve çağdaş bir telefon.

LG, yeni amiral gemisi LG G6'da iki büyük şey sundu.

Birincisi sağlam performans: Hem telefonun donanımını hem de yazılımını birbirleriyle uyumlu çalışacak şekilde optimize etmek için Qualcomm Snapdragon 821 kullandı.

İkincisi dayanıklılık: LG, G6'ya işkence eden ve yapısal bütünlüğünü mükemmelleştiren tonlarca saatler harcanmış. Şirket, rasgele düşüşler, çarparak ve sıkıştırmalar yaparak telefonun zarar görmesini önlediğini söylüyor.

LG G6'nın perakende sürümü zaten dünya genelindeki gözden geçirenlere gönderildi ve tüm yeni telefonların dayanıklılığını test etme konusunda uzmanlaşmış bir YouTuber olan JerryRigEverything, standart işkence metotlarını LG G6’ya da uyguladı.

Aşağıda yapılan testi inceleyebilirsiniz.

 

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • LG G6 ne kadar sağlam? İşte dayanıklılık testi!

   valla bende g5 var bi boka yaramiyorr. Kullanmaya korkuyorum ha ekran karti gidecek ha dusesek acikcasi o saglamligi alamadim umarim g6 boyle olmaz

   Misafir 06 Nisan 2017 17:07 Perşembe (0) (0)